Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek elaludni álmomba mindig...

Félek elaludni álmomba mindig meghalok vagy csonka leszek ötletek?

Figyelt kérdés

asszem 1 évig csak egy nagy fekete semmiség volt minden álmom. az utobbi 1 hétben MINDENNAP álmodtam és mindig olyan fájdalmas xar álom volt:S lehet ,hogy most hülyének néztek de felsorlom nagyábol mi volt

1.valami titokzatos erő felemelt majd földhöz vágott egy csomoszór amig fel nem ébredtem

2.kannibálok elől rohantam de az egyik beleharapott a kezembe majd egy kőhőzkötöztek és leszurtak

3.megvakultam és egy bikákkal teli kfutattóba voltam

4.agyoncsapott a szikla. ezekre emlékszek még és most félek elaludni.mit tegyek?


2009. aug. 18. 23:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt hónapokig, minden este rémálom. Már utáltam aludni. De aztán vettem Nervenpflege-t a gyógyszertárban, ami gyógynövényes nyugtató, minden este beveszek kettőt, és azóta nincsenek rémálmaim. Rájöttem, hogy azért voltak ilyen szörnyű álmaim, mert sokat stresszeltem, és ez az enyhe nyugtató segített, és persze az is, hogy hittem benne, hogy ez segíteni fog.
2009. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ez tényleg olyan nagy probláma lenne ,hogy doki/nyugtató kéne?:S bocsánat azt hittem van erre valami hézi mód mert doki elött nem akarom lejératni magam. a teát valsz kipróbálom de attól félek ,ha nem hat akkor még + ba be is fogok pisilni ha olyasmi történik épp.
2009. aug. 19. 00:07
 13/25 anonim ***** válasza:

régebben énis tele voltam ilyen álmokkal, de én baromira élveztem őket :D

alig vártam h aludjak, mert legalább vmi izgalmas történt velem. mert amúgy baromi unalmasak voltak a mindennapjaim.

amióta nem baromi unalmasak a mindennapjaim, szartsem álmodom :D kicsit hiányzik...

ha tesem csinálsz időd nagyrészében semmi hasznosat, akkor necsodálkozz h ilyet álmodsz.


a másik pedig, a rejtett félelem. (bár én sosem féltem azoktól a dolgoktól, amikkel álmodtam) viszont eccer álmodtam egy érdekeset. kicsi voltasm még, és életemben először nemolvastam ki egy kötelező olvasmányt. aznap azt álmodtam h sulibamenet lezárták a metróaluljárót, és mindenkitől kérdeztek vmit ami a könyvvel volt kapcsolatos 8amit én nemolvastam ki) és aki nemtudta, azt fejbelőtték. én persze nemtudtam, fejbe is lőttek:D de szokás szerint nem haltam meg....

2009. aug. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
de eddig az engem se zavarna ha fejbelőnének. ami a valós életbe van az olyan rossz álom nem is .de amikor szörnyekkel meg mindeféle nem létező ismeretlen dolgokkal vagyok "eggyüt"és felébredem a sötétbe egyedül mivel egyedül lakok mert anyu nem itt lakik apu korhézba van elég ijesztő ez egy 16évesnek főleg ,hogy inni se merek kinmenni pedig ki vok száradva .mér annyira be paráztam ezektől a dolgoktol ,hogy vadász kés van a kis asztalomon xd (ne röhögjetek ki:) ma valsz kiprobálom egy ismerősőmtöl kapott tanécsot hogy aludjak a kutyémmal és öleljem:D ha nem megy ez akk irok még ide a gyikre bocsi:)
2009. aug. 19. 00:24
 15/25 anonim ***** válasza:

a hsz-eket nem olvastam el, viszont azért a kérdésre megpróbálok értelmeset válaszolni.

nekem is volt régebben hasonló álmom, hogy a suliban üldöznek, hogy az utcán mindig követ valaki, de az régen volt. mostanában valamennyire tudom irányitani az álmaimat, ugy 30%ban az van amit akarok. bár ez erős kifejezés.

én azt szoktam csinálni, hogy alvás elött csak egy valamire koncentrálok: amiről álmodni szeretnék. természetesen ez nem olyan könnyü, hogy arra gondolsz, hogy ne álmodd azt amire gondolsz, de ez gyakorlás kérdése. gondolom mostanában elég sok horror filmet/könyvet néztél/olvastál. próbáld meg ezeket kerülni, és próbálj pozitivan gondolkodni, hátha javul.

remélem tudtam segiteni

2009. aug. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
ha nem is nem baj :) legalább nem uncsizok hajnaluli2 felé horrort nem szoktam nézni :)
2009. aug. 19. 01:29
 17/25 anonim ***** válasza:

Rakd be a harry potter összes részét egymás után a lejátszóprogramba plusz a strawars t, feküdj le vegyél magad mellé egy rakás csokit és gumicukrot és kezdd el enni aztán nézd a filmet amíg KO nem leszel és be nem alszol rajta...


Ha nem szereted a filmet akkor csináld ugyanezt vmi jó vastag könyvvel!! Olvass elalvás elött!!

2009. aug. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szerintem ne aludj a kutyáddal. legyen ott a szobádba, az ágyba én vonakodva engedném fel, de átölelni már tényleg ne. amit előző irt az se rosz, nézz valami vígjátékot ameddig hulla fáradt nem leszel, és közbe ne arra gondolj, hogy mit fogsz álmodni. nevess egyet, elalszol, biztos nem fogsz hasonlót álmodni
2009. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
perp pill kávézok. de se könyv se film nincs itthon:S
2009. aug. 19. 02:08
 20/25 anonim ***** válasza:
előző vagyok. kell egy beszélgető társ?:)
2009. aug. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!