Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek elaludni álmomba mindig...

Félek elaludni álmomba mindig meghalok vagy csonka leszek ötletek?

Figyelt kérdés

asszem 1 évig csak egy nagy fekete semmiség volt minden álmom. az utobbi 1 hétben MINDENNAP álmodtam és mindig olyan fájdalmas xar álom volt:S lehet ,hogy most hülyének néztek de felsorlom nagyábol mi volt

1.valami titokzatos erő felemelt majd földhöz vágott egy csomoszór amig fel nem ébredtem

2.kannibálok elől rohantam de az egyik beleharapott a kezembe majd egy kőhőzkötöztek és leszurtak

3.megvakultam és egy bikákkal teli kfutattóba voltam

4.agyoncsapott a szikla. ezekre emlékszek még és most félek elaludni.mit tegyek?


2009. aug. 18. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: álmoskönyv

"HALÁL Hosszú élet. Ha saját halálodat álmodod meg: alapvető változás, megújulás az érzelmeidben; régóta érlelődő változtatási szándékodat valóra váltod. Hozzátartozó haláláról álmodni: bevallhatatlan ellenszenv; súlyos sorozatos sértés, amit elszenvedtél. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál, mint figura: változás, ami akaratod ellenére is bekövetkezik. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság."

"VAK - Vak, aki egyenesen felénk jönne, s ránk mutatna: jegyzi, hogy titkainkat a tyúk is kikaparja Krúdy. Mások alábecsülése; arra bazírozol, hogy a többi ember nem olyan jó megfigyelő, mint Te, avagy együgyű ahhoz, hogy átlásson rajtad. Megvakulni: semmi áron sem akarsz valami fontos dolgot, körülményt észrevenni; érzelmi kényelmesség, lustaság. Vakot vezetni: sokat adsz a látszatra."

"SZIKLA Félelem, kishitűség. Sziklára mászni: meg akarsz nyerni, magad felé akarsz fordítani valakit, aki nem mutat érdeklődést a személyed iránt; sziklacsúcsra felérni: ellenséged feletti diadalérzet. Feléd magasodó szikla: önbizalomhiány."

De szerintem ha nagyon parázol,keress fel egy orvost.Épp vmelyik nap volt a national-en,h van mikor igen komoly dolgok állnak a háttérben.

2009. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
én tuti hogy nem mernék elaludni ,akármilyen tanácsot adnának,már bocsika,de engem még a hideg is kirázot amiket irtál
2009. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ez semmi eszembe juott ,hogy aliennel is volt dolgom az iskolámba végig előle menekültem majd elkapott.lehet ,hogy egyzserűen egy hülye lennék?ugy tudom ,hogy az álom az ember gondolkodása éjszaka ami képben jelenik meg. én az álmos könyvben nem nagyon hiszek :S de nem akarok most elaludni a franc se kiváncsi ,hogy átéljem a következő baromságaim ami lejátszodik a fejembe :(
2009. aug. 18. 23:34
 4/25 anonim ***** válasza:

Szia!Valószinüleg rejtett félelmeid vannak.Nekem is voltak hasonló álmok,ezek közül pl.1: jött a levegöben felém egy kedves angyalarc és ahogy közelebb ért , átváltozott borzalmasan undoritó halálfejjé, egyre közelebb jött, tátotta a száját de akkor már csak a csontok voltak.Beleharapott az arcomba.Azonnal sikoltva-zihálva ébredtem és a torkomtól a szemöldökömig éreztem a harapásnyomot, teljesen valódinak hatott, sirtam kb fél óráig.

Lefekvés elött (kicsit butuskán hangzik esetleg és mások kinevethetnek ezért, de-!!!)imádkozni szoktam Istenhez.

Csak úgy ami eszembe jut.Megköszönöm a napot, végigpörgetem mi történt, mik voltak a jók, mik a rosszak. Kérem, hogy tisztitson meg,öltöztesse a lelkem hófehér ruhába és vegyen védelmébe amikor alszom.Fonja körém a kezét, hogy el legyek fedve éjszakára, és jóéjt kivánok meg megköszönöm elöre, hogy vigyáz rám.

Próbáld meg, segit...aludni meg muszáj!Szebb, szép álmokat!

2009. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az csak álom ne aggódj.A valóságban ugysem történik meg,csak ne stereszlj a dolgon mert azzal okozol kárt és nem az álmaiddal.Ne aggódj,egy idő után elmúlik.Esetleg ha van otthon valami gyógyfüves tea,vagy sima tea,igyál azt,az majd megnyugtat.És ne parázz :)
2009. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
figyi,első vok.kiskoromban,olyan 12-13 éves lehettem,akkor 2 hétig azt álmodtam,hogy jön egy hatalmas szörny és agyontapossa a házunkat úgy,h benne vagyunk.És ez minden este.nem viccelek.De komolyan mondtam,h ha ennyire félsz,menj el dokihoz!Ne játssz ezzel.A végén még kimerülsz nagyon és bármi történhet.És próbáltad már,h sokat gondolkozol szép dolgokon elalvás előtt?Nekem akkor ez segített.olyanokra gondolok,h nyaralsz vmi csodaszép helyen.Pasizol/csajozol,álmaid nőjével/férfijával éled életed....Amúgy megkérdezhetem nemed és korod?
2009. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
kedves 3 adik köszönöm ,hogy elmondtad de pont nem akarok ezen gondolkodni :D ezutén fixen nem alszok. 4.ik kérdező tudom,hogy nem valóságos dolgok de olyan hosszunak tünek ezek a xar álmok és utána a valoságba is érzem kb1-2 percig a (kannibál harapást ,sziklát a gerincemben,esetleg alien fogsorát a hasamba) nem kellemes dolgok ezek főleg ,hogy napközbe mostanság olyan vok mint a mosott xar mert fáradt vok:(
2009. aug. 18. 23:45
 8/25 A kérdező kommentje:
igen 16/f vok tudom h ciki mert f de hét ez van. én nem félek szinte semmitl az igazi életbe csak a rokonaim elvesztésétől meg a magasságtol. més emberektől álatoktol se szoktam.
2009. aug. 18. 23:52
 9/25 anonim ***** válasza:

miért lenne ciki,h csak 16 vagy?

Ez nem a szex témakör!Meg amúgysem!

Orvos!Komolyan!

2009. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A tea tényleg segit, föleg ha nagyon fári vagy, közvetlen lefekvés elött. Ha szereted a zenét akkor halkan azt is hagyhatnád menni.
2009. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!