Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy viselkedtek új munkahe...

Ti hogy viselkedtek új munkahelyen? Kiadjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Nem bírom ki, hogy ne adjam ki magam legalább egy embernek új munkahelyen. Miért érzek késztetést hogy minden áron kiadjam magam valakinek? Pedig mindig megfogadom, hogy soha többet nem teszem, mert mindig emiatt járok pórul. Ti hogy viselkedtek új emberek között? Mindenki érez késztetést arra hogy kiadja magát? Ki lehet adni magunkat, csak nem mindenkinek? Honnan tudom hogy akinek kiadom magam abban bízhatok-e?
2012. nov. 22. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van két nagyon jó barátom, nekik "kiadom" magam, mert megvan köztünk a bizalom és ez nekem elég.Érdekel a véleményük és Ők azok, akikre sokszor hallgatok is és azokat a mondataikat is elfogadom és megrágom ami éppen abban a pillanatban nem simogat. Nekem nincs késztetésem , hogy a munkahelyen hasonlóan cselekedjem .
2012. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valahogy szokj le róla mert ez tényleg nagyon nem jó, vissza fognak élni vele. azt hogy kiben bizhatsz csak idővel tudod meg és még akkor is könnyen lehet csalódni.
2012. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!