Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi kapcsolatotokat ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolatotokat ti hogy kezelitek, hogy viselkedtek a munkahelyen egymással?

Figyelt kérdés
Lehet ez olyan is, h. 1 cégnél dolgoztok, de olyan is, h. 1 épületben, de külön cégnél (pl. egy irodaházban).
2012. febr. 6. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

volt már munkatársammal viszonyom jo kezeltem igaz a végén sokkan tudták már mert a leanyzo nem tudta magába tartani és elég sokkat voltunk együtt is de jó volt. sajna vége lett mert munka helyt cseréltem

25f

2012. febr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran találkoztok? Vagy munkahelyen semmi csók, ölelés?
2012. febr. 9. 09:00
 3/11 anonim ***** válasza:
mi egy nagy cégnél dolgozunk de külön irodában ettől függetlenül sokat találkozunk, és nem zavartatom magam simán megcsókolom amikor akarom vagy kézenfogva sétálunk, még vadabb kalandokra is lenne lehetőség :) de jobb elkülöníteni a munkahelyet a magánélettől...
2012. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt viszonyom kolleganővel és látható volt, mert néztünk egymásra gyakran és észrevették.A lényeg hogy rövid időn belül már a másik kollegámmal kevert és mivel belezúgtam, mindennap kellett lássam a melóban ahogy flörölget a másikkal.Házinyúlra nem lőni történet.
2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Titkolni kell:) ugyesen kell idoziteni a dolgokat, hogy rajta ne kapjanak es ne legyen feltuno, hogy keressuk egymas tarsasagat.


Cserebe neha el lehet vonulni 10-15 percekre, nagy az irodahaz:) es vannak kihaltabb reszek:)


Fel tudja dobni a napot ugy visszamenni az irodaba, hogy elotte elvezted tele egy csinos leanyka szajat;)

2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi igaz még csak a randiknál járunk, tehát még nem vagyunk egy pár, de ez szerintem csak napok kérdése. :)

Egy épületben dolgozunk, de más cégnél, és reggelente szoktunk találkozni a földszinten, ott beszélgetünk, szóval az én és az ő munkatársai is szoktak látni minket. De tényleg csak beszélgetünk, semmi több. Csak nem tudom, h. ha összejövünk, akkor azt hogy fogjuk kezelni. Mert reggel a fsz-en elég sokan vannak, és ha ott találkozunk, akkor csókkal köszöntsük egymást ott mindenki előtt? Még nem voltam ilyen szituban az az igazság, ezért nem tudom hogyan kellene ezt a helyzetet kezelnem.

23/N

2012. febr. 23. 09:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen, orulj a boldogsagotoknak!:) a pletykakkal vigyazz egyedul.
2012. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. :) Hát igen, tudjuk, h. ez nem maradhat sokáig titokban. Így is elég sokan szoktak látni a munkatársaink közül minket, pedig aztán tényleg csak beszélgetünk. De még nem hallottam pletykát. Amíg mondjuk csak az igazat mondják, addig nem zavar, de ha már hazugságot terjesztenek, az azért már nem tetszik.
2012. febr. 23. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Az irigyseggel es a rosszindulattal nem tudsz mit kezdeni, sajnos. Plane az en esetemben, ahol a lany joval alacsonyabb beosztasban van, mint en.
2012. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, h. rosszul gondolkozom, de olyan fura lenne a többiek előtt megölelni őt v. csókolózni. Oké, tudom, h. az utcán rengeteg szerelmes párt látni, nincs is ezzel semmi gond, de ott általában idegenek vannak. Itt meg azért a munkatársak láthatnak minket. Nem akarom titkolni ezt a dolgot, de azt gondolom, h. nem kell mindenki előtt "nyalnunk-falnunk" egymást.
2012. febr. 23. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!