Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátnőm szörnyen depis,...

A barátnőm szörnyen depis, hogyan segíthetnék?

Figyelt kérdés
Már húszas évei elején jár, és barátja is van, de ő nincs megelégedve magával, se kívülről, se belülről. Sajnos a távolság miatt nem tudunk találkozni, egy fél ország van köztünk, és részemről anyagi okok is közrejátszanak. Próbálnám neten keresztül segíteni, de nem nyílik meg nekem, és nem hiszi el, hogy tudna magán segíteni, ha akarna. Hogyan lehetne kihúzni ebből az állapotból?
2012. nov. 22. 14:50
 1/4 anonim válasza:
A barátnőd zárkózott lehet,és önértékelési zavarai lehetnek.Próbálj vele őszintén is nyugodtam beszélgetni a gátlásairól, a félelmeiről,a problémáiról,akár neten,vagy telefonon keresztül.
2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bármikor ilyennel próbálkoztam, mintha fenyegetve érezte volna magát, mert vagy azt mondta, hogy nem szeretne róluk beszélni, vagy elment.
2012. nov. 22. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán a barátnőd akar magán segíteni? Mert ha nem, akkor szinte nem tehetsz semmit.

És amikor beszélsz neki erről, akkor hova megy, amikor elmegy?

2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátja pszichológust javasolt. Úgy értettem az elmenekülést, hogy nem netezik tovább, hanem begubózik otthon a szobájába és emészti magát.
2012. nov. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!