Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék meggyógyulni?...

Hogy tudnék meggyógyulni? EGYRE ROSSZABB! NAGYON KINOS!

Figyelt kérdés

Hááát az a helyzet hogy: Egy nagyon kicsi falun lakok. Egyszer egy ismerősömtől még rég (2 éve) elkaptam a WoW-ot (World of Warcraft) NAGYON megtetszett a játék! Nagyon sokat játszottam vele. DE 1 éve valami elromlott rajta,ÉS NEM LEHETETT JÁTSZANI! MAGA A POKOL! Le is töröltem a játékot.

MOST VISZONT NEM TUDOK MEGLENNI NÉLKÜLE! NEM IS TUDOM SEHONNAN BESZEREZNI! NÁLUNK SEHOL NEM ÁSULJÁK, AZ EGÉSZ RÉGIÓBAN!(utána jártam...) EGY ISMERŐSÖMNEK SINCS MEG! AKITŐL MEG RÉG KAPTAM AZ MEGHALT! EZ MÉG NEM IS AKKORA GOND! HANEM az hogy NEM TUDOM TELEPITENI!!!!!!!!!!!! AZT HISZEM NEMSOKÁRA BELEŐRÜLÖK,NAGYON FÁJ A SZIVEM A HÜJE JÁTÉK MIATT!!! EGÉSZ NAP ITTHON ROHADOK ÉS A WOW-RA GONDOLOK!!! MEG AZ INTERNETEN NÉZEGETEM A HONLAPJAIT!!! MINDENT A WOW URAL! KB. EGY ÉVE VAN EZ DE MOST MÁR NAGYON LE AKAROK SZOKNI RÓLA!!! HOGY LEHETNE ELFELEJTENI??? IRJATOK!!! NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2009. aug. 16. 13:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

az uolsó előtti előtti vagyok.

Bíztatásna szántam, de hidd el hogy le lehet róla szokni. Találj má hobbit, állj át egy másk játékra, de csak mértékkel Vagy mindenna csökkentsd az adagot, mígnem teljesen érzéktlenn válsz.

Mondjuk én a simet megúntamegy idő után. Ha már tényleg annyit játszol valamivel, azt el fogod unni előbb utóbb.

2009. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Olvasd el a kérdést! idézemEgy nagyon kicsi falun lakok. Egyszer egy ismerősömtől még rég (2 éve) elkaptam a WoW-ot (World of Warcraft) NAGYON megtetszett a játék! Nagyon sokat játszottam vele. DE 1 éve valami elromlott rajta,ÉS NEM LEHETETT JÁTSZANI! MAGA A POKOL! Le is töröltem a játékot.

MOST VISZONT NEM TUDOK MEGLENNI NÉLKÜLE! NEM IS TUDOM SEHONNAN BESZEREZNI! NÁLUNK SEHOL NEM ÁSULJÁK, AZ EGÉSZ RÉGIÓBAN!(utána jártam...) EGY ISMERŐSÖMNEK SINCS MEG! AKITŐL MEG RÉG KAPTAM AZ MEGHALT! EZ MÉG NEM IS AKKORA GOND! HANEM az hogy NEM TUDOM TELEPITENI!!!!!! AZT HISZEM NEMSOKÁRA BELEŐRÜLÖK,NAGYON FÁJ A SZIVEM A HÜJE JÁTÉK MIATT!!! EGÉSZ NAP ITTHON ROHADOK ÉS A WOW-RA GONDOLOK!!! MEG AZ INTERNETEN NÉZEGETEM A HONLAPJAIT!!! MINDENT A WOW URAL! KB. EGY ÉVE VAN EZ DE MOST MÁR NAGYON LE AKAROK SZOKNI RÓLA!!! HOGY LEHETNE ELFELEJTENI??? IRJATOK!!! NAGYON SÜRGŐS!!!!!!



NEM JÁTSZOK VELE! NEM TUDOM MEGSZEREZNI ÉS MÉG TELEPITENI SE TUDOM!!!!!

2009. aug. 28. 18:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy meghaltál. De bízzál benne, van feltámadás! Talán újjászületsz egy normális életre. Ha olyan nagyon kicsi az a falu, akkor sok jó lehet ott, pl. zöld természet, télen zúzmara, esetleg aranyos idős nénik igazi ősi derelyét tudnak készteni, esetleg lovaglni is lehet! Talán még népdalkör is van, vagy ilyesmi. Biztos lehet kerékpározni, futni nagyokat, tiszta levegőt szívni, más effélék. Ha azt akarod válaszolni, hogy mindez nem érdekel, akkor inkább várj, amíg feltámadsz.
2009. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ha nagyon unatkozol akkor recskázz 1-et kettőt XD


de amúgy te eredetin játszol? mert ha nem mondjuk ha igen akkoris le tudod tölteni a játékot a hivatalos weblapról -.- nemtom mondta-e valaki nem olvastam végig ha igen akkor sry


[link]



amúgy meg nemtom ebbe hogy lehet ennyire bekockulni ez nem drog... énis játszom de nem annyira hogy szenvedek mikor nem.. tegnap pl 5 percet játszottam mert folyton mennem kellett vhova és nem hiányzott különösebben

2010. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én már egyáltalán nem játszok, mert már nem köt le, mert szar az egész wow, ahogy van, időrabló, és nem kapcsolódik a valósághoz. Olyan mint egy amcsi izgalmas film mert egyszer véget ér, a wownak is vannak korlátai, és meg lehet unni. Mellesleg ha ekkora kocka vagy, akkor ha van neted, torrent oldalról max 1 nap letölteni :D
2010. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

AKITŐL MEG RÉG KAPTAM AZ MEGHALT! EZ MÉG NEM IS AKKORA GOND! NAGYON FÁJ A SZIVEM A HÜJE JÁTÉK MIATT!!!

Te a játékot siratod, nem az ismerőst? :P kedves...amúgy csinálj szívességeket haveroknak, ismerősöknek, mintha "questelnél".

2010. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!