Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék meggyógyulni?...

Hogy tudnék meggyógyulni? EGYRE ROSSZABB! NAGYON KINOS!

Figyelt kérdés

Hááát az a helyzet hogy: Egy nagyon kicsi falun lakok. Egyszer egy ismerősömtől még rég (2 éve) elkaptam a WoW-ot (World of Warcraft) NAGYON megtetszett a játék! Nagyon sokat játszottam vele. DE 1 éve valami elromlott rajta,ÉS NEM LEHETETT JÁTSZANI! MAGA A POKOL! Le is töröltem a játékot.

MOST VISZONT NEM TUDOK MEGLENNI NÉLKÜLE! NEM IS TUDOM SEHONNAN BESZEREZNI! NÁLUNK SEHOL NEM ÁSULJÁK, AZ EGÉSZ RÉGIÓBAN!(utána jártam...) EGY ISMERŐSÖMNEK SINCS MEG! AKITŐL MEG RÉG KAPTAM AZ MEGHALT! EZ MÉG NEM IS AKKORA GOND! HANEM az hogy NEM TUDOM TELEPITENI!!!!!!!!!!!! AZT HISZEM NEMSOKÁRA BELEŐRÜLÖK,NAGYON FÁJ A SZIVEM A HÜJE JÁTÉK MIATT!!! EGÉSZ NAP ITTHON ROHADOK ÉS A WOW-RA GONDOLOK!!! MEG AZ INTERNETEN NÉZEGETEM A HONLAPJAIT!!! MINDENT A WOW URAL! KB. EGY ÉVE VAN EZ DE MOST MÁR NAGYON LE AKAROK SZOKNI RÓLA!!! HOGY LEHETNE ELFELEJTENI??? IRJATOK!!! NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2009. aug. 16. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a húgom és az öcsém is egész nap a gép előtt ül és ezzel a játékkal játszik, kockul... Nagyon megváltozott a viselkedésük, "buták", ingerlékenyek, agresszívek lettek. Szerintem foglald el magad valami mással. Találj ki magadnak valami hobbit. Találkozz a barátaiddal, szerezz be egy kisállatot, csak ne a játékra gondolj!
2009. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

"AKITŐL MEG RÉG KAPTAM AZ MEGHALT! EZ MÉG NEM IS AKKORA GOND!"


Jaj. húzd ki a gépet a falból és menj el futni.

2009. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Így van! foglad el magad munkával, sporttal, tanulással.

Ne rinyálj, CSINÁLD!!!

2009. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Valamikor sikerül amit mondtok! tényleg! DE EZ EGÉSZ NAP KINOZ AMIKOR NINCS MIT CSINÁLNI! VAN MÉG VALAMI JÓTANÁCS??? NEM LEKÖTNI AKAROM MAGAM HANEM LESZOKTATNI!
2009. aug. 16. 13:17
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

Én is wow-ozom,pár hónapig nem tudtam vele játszani,hát kerestem más játékot a neten,vagy keress egy fórumot és ismerkedj.Ha mindenképp a neten kockulsz.


Vagy nőzzél be,vagy lógj a haverokkal,tanulj,rakj rendet a lakásba,keress hobbit,akármi!

2009. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

"" NEM LEKÖTNI AKAROM MAGAM HANEM LESZOKTATNI! ""


Márpedig épp akkor tudsz leszokni,és megszabadulni a kényszeres vágytól, ha lekötöd a testi szellemi energiádat valami egész más TEVÉKENYSÉGGEL !!

2009. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el haraggal gondolni a játkra, hogy a rabjává tett, megbetegített, és mondd el magadban 10 szer 100 szor, hogy egészséges vagy, szerencsés, hogyidőben megszabadultál tőle, a világ tele van ezer csodával , nyisd ki a szemed
2009. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hogy lehet egy JÁTÉKRA haragudni??? pfff! Az nem egy személy!
2009. aug. 16. 14:49
 9/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez képletes volt, ill, azért , hogy ne magadra haragudj, mert rászoktál..


amúgy meg bármire lehet haragudni

2009. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyi gondot és szenvedést okoz neked a helyzeted akkor keress fel egy pszichologust/pszichiátert.
2009. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!