Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért élek irreális gondolataim?

Miért élek irreális gondolataim?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat beszélek be magamnak amelyek nem léteznek, olyan embereket képzelek barátaimnak akikkel még soha nem találkoztam, most már nem létező dolgoktól is félek. 17 éves vagyok, és nem merek egyedül lenni. Este attól félek a sötétben, hogy valami van még a szobámban, és nem merek sötétben egyedül sétálni az utcán mert mindig azt hiszem követ valaki. Mit tehetnék, hogy ennek vége legyen?
2009. aug. 14. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi: "vannak"
2009. aug. 14. 13:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is ilyen problémákkal küszködtem mint te: féltem mindentől, sőt én is képzeltem ismeretlen embert barátaimnak:s A sötétséget idővel megszerettem, de néha még most is gombóc van a torkomban, ha egyedül kell éjszaka mászkálnom.

Talán túlságosan beletemetkeztél a saját kis álomvilágodba, nem? Ezzel nincs semmi baj, én nagyon álmodozó vagyok^^ Ha nagyon zavar, akkor max kérj pszichológustól segítséget.

2009. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg beletemetkeztem az álomvilágomba, de már annyira, hogy én sem tudom mi igaz és mi nem. A legnagyobb baj az, hogy már a barátaim sem értik mi van velem, és hogy ki is vagyok valójában.
2009. aug. 14. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon elfoglalod ezzel magad,csak rajtad múlik,hogy tudsz-e változtatni.Gondold át reálisan,mi a fontosabb: a nem létező dolgok,amik csak a képzeletedben élnek,vagy a valóság,a valódi barátaid?Lehet,hogy nem vagy elégedett az életeddel,de akkor próbáld olyanná tenni a valóságot ,mint az álmaidat.Gondolj arra,ha jópár év múlva megpróbálsz visszaemlékezni a jelenlegi életedre,nem fog semmi eszedbe jutni,ha a nem létező dolgok között élsz.Próbálj több időt tölteni a barátaiddal,legyél nyitottabb,esetleg létesíts új kapcsolatokat,keress új elfoglaltságokat vagy találj olyat,amiben tehetséges vagy,tűzz ki célokat és érd el őket,hidd el,ha ez utóbbi sikerül,az a legnagyobb boldogság,mert csak magadnak köszönheted.Remélem megoldódik minden,sok sikert! :))
2009. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ezzel én is így vagyok. Tudom, milyen az, mikor hirtelen magad sem tudod, mi a valóság és mi a képzelt. Így nagyon összezavarodhatsz egy idő után, ha lépsz hamarabb.

Ha szeretél beszélgetni erről, akkor felvehetsz MSN-re. Itt érsz el: loveindia@citromail.hu

2009. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
...
2010. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!