Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Céltalan embernek érzem...

Céltalan embernek érzem magam, aki őrült, irreális álmokat hajszol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/F
2011. márc. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szintén
2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
detto
2011. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is, bár mostanában már inkább megvalósítható álmokat képzelek el olyan stílussal amivel egyedi lesz.

szintén 17/F vagyok.

2011. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na jó kilátások , mindenki ilyen XD
2011. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mik azok az őrült, irreális álmok? Egyébként nekem is van pár ilyen. viszont emellett nem árt ha az ember megvalósíthatóakat is keres. Nem volt könnyű nekem sem, de találtam ilyet is, bár valószínűleg nem leszek vele 100%-osan boldog, de azért rosszul érezni sem fogom magam.
2011. márc. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát pl hogy fegyveres magánhadseregem lesz zsoldos katonákból és hasonló meredek dolgok...
2011. márc. 11. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez jó. Én bérgyilkos szerettem volna lenni kiskorom óta, de nincs rá reális esély, mivel sosem mozogtam olyan körökben.

Nincsenek olyan dolgok amik érdekelnek? Vagy bármi, amiről úgy érzed szívesen csinálnád? Pl. olyasmi munka ami ehhez hasonló, mehetnél katonának, vagy politikusnak vagy valami.. Aztán ki tudja mit hoz a jövő, lehet egyszer még magánhadsereged is lehet. :D

2011. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!