Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek a gondolataim ellen?

Mit tegyek a gondolataim ellen?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, depressziós, gyógyszeres kezelés alatt is állok. Állandóan, még ha csinálok is valamit jár az agyam valamin, ami rengeteg stresszt okoz, én meg már nem bírom. Mit tehetnék? Pszichológusnak még nem mondtam.
2011. márc. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Elme tisztitas, es kiirtod ezeket az arto gondolatokat!

Az orvos is ezt fogja mondani, talan segiteni fog abban, hogy megtalald a Neked megfelelo technikat, hiszen a gyogyszerek segiteni nem fognak!

2011. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,gyere Te is csoportterápiára, ott depressziósokkal és szorongókkal foglalkoznak. Én is sokat szorongok, és idegesítem magam mindenen. A gond az, hogy egyéni terápiát nem tudtam megfizetni. Ez sokkal olcsóbb.
2011. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keleti vallások Jóga,meditációs gyakorlatok,vagy sok fizikai munka,terhelés,hogy ne akarj gondolkodni...
2011. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!