Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boldog vagy? És, ha igen,...

Boldog vagy? És, ha igen, akkor miért? Tettél valamit azért, h boldog légy? Vagy csak rá talált?

Figyelt kérdés

És boldogtalan voltál már?? Vagy magányos??

Érezted már az, h nem kellesz senkinek??


2009. aug. 11. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem. Otthoni problémák, iskola, munka.

A nagy boldogságok nem találnak meg, és én sem találok rájuk.

Próbálok az igazán apró örömökre koncentrálni. Ezekkel át tudom vészelni a mindennapok szürkeségét.

2009. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már boldogtalan, de már nem vagyok az...

Magányos vagyok, legalábbis a korulottem lévoknek ez úgy tunhet... Nincsenek barátaim, nem beszélgetek emberekkel, viszont megvan a saját világom, ahol boldogság van, soha nem hal meg senki, a béke és a szeretet van az uralmon :) Csak becsukom az ajtót, Michael Jacksont hallgatok és beszélek a képekkel, éjszaka a Holddal, a halott macskámmal, álmodozom, gondolkozom. Tudom, hogy megvalósulnak az álmaim, és minden egyes nap újakat teremtek, persze a régieket sem hanyagolom el. Szóval saját világomban nem vagyok magányos, bár az emberek bolodnak tartanak! Én így vagyok boldog!

És igen, mindig csak azt éreztették velem, hogy nem kellek senkinek... Soha nem voltak barátaim, most már félek is az emberektol, szemébe sem nézek senkinek, soha nem nevezett még senki a barátjának, és mégis boldog vagyok, mert megtaláltam a lelki békémet, és rájottem, hogy a szivemet mi teszi boldoggá!

2009. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én egyedül gyógyszertől voltam még boldog. Höhö.
2009. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A boldogság nem állapot.. én most nem vagyok boldog mert bontják előttünk az utat, elzárták a vizet.. de az előbb, hogy időben meg tudtam fürdeni mielőtt elzárják a vizet boldog voltam... nézzetek hülyének, de ez így van szerintem. rosszul sikerült a fürdés előtt a süti amit szerettem volna vinni a páromnak... ki kellett dobjam.. nagyon nem voltam boldog.. de a tudat, hogy megyek át hozzá, és vele leszek az egész hétvégén boldoggá tesz.. örülök.. ezek pillanatnyi dolgok, a boldogság nem állapot. az egészen más, hogy elégedett vagyok az életemmel. szerető család, egy jó párkapcsolat már két éve, a részeredményekből az derül ki, jól szerepeltem az érettségin... szuper. boldog vagyok, hogy ebbe belegondoltam, de ahogy kimegyek a melegbe, és a beszólogatós munkások "dicsérgetnek" majd, nem leszek boldog...
2010. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nemtudom:S
2010. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!