Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Boldog vagy? És, ha igen,...

Boldog vagy? És, ha igen, akkor miért? Tettél valamit azért, h boldog légy? Vagy csak rá talált?

Figyelt kérdés

És boldogtalan voltál már?? Vagy magányos??

Érezted már az, h nem kellesz senkinek??


2009. aug. 11. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Boldog vagyok, mert szerelmes vagyok lassan 3 éve. Ő kiutat jelent nekem itthonról. Ugyanis itthon nem érzem magam boldognak. Szeretnek a szüleim valahol mélyen, de sajnos nem mutatják ki. Apa mindig piszkál, és lassan már nem is beszélünk soha. De a barátommal felszabadulok és az ő családját a magaménak érzem, ahol úgy szeretnek mintha a gyerekük lennék.


Egyelőre a suliban is minden okés, anyagi körülmények okés, egészség okés.


Igen, voltam boldogtalan és magányos. Már nem vagyok az.

2009. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
79%

Én most boldog vagyok mert rátaláltam egy filmre ami sokat segített nekem hogy másképp lássam a világot és hogy jobb ember válhasson belőlem. Sokat tanultam belőle és ez tölt el boldogsággal hogy sikerült változnom jó irányba.

Tettem azért hogy így legyen de Isteni csoda volt hogy ezt a filmet "véletlenül" megismerhettem.

2009. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi a címe??
2009. aug. 11. 10:47
 4/15 anonim válasza:
100%
Egy koreai filmről van szó: Dae Jang Geum/ A palota ékköve
2009. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az vagyok,mert értékelem amim van-és nem kell nagy dolgokra gondolni.


A film címe engem is érdekelne.

2009. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak:és mi az amid meg van. Van párod, családod??

Jó munkád?? Egészséged??

2009. aug. 11. 10:52
 7/15 anonim válasza:
100%

Én is boldog vagyok, mert már 3,5 éve együtt vagyok életem párjával, akivel maximálisan megértjük egymást.:) Ráadásul úton van a baba is, ami ugye plusz boldogság.:)

23/F

2009. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
52%

Hát én annyira boldognak nem mondhatom magam...:(

nincsen pasim, bár még csak 14vagyok, de már szeretném hogy egy igazi, boldog kapcsolatom legyen.

Tegnap taliztam egy sráccal, de ő engem csak mint haver, úgy gondol vagy áhh nem is tudom. Meg bnője is van.:D

3 pusziztunk és a 3.at majdnem elfelejtettem, aztán szegénynek kicsit cinkes volt a dolog, bnőmhöz már oda se mert menni puszit adni.

Tanulmányi eredményem úgy érzem a tavalyihoz képest nagyon jó lett. Csak a második félévben 5 tantárgyból javítottam.

Itthon így családban rendben van minden.

Hát így barátokon belül nem mondhatnám el ugyan azt mint a családnál sajnos...

Óvoda óta volt legjobb barátnőm veszett velem össze kb. 2hete. De viszont új barátokra tettem szert azzal hogy ezt a srácot megismertem, akit már említettem. És ő maga is egy nagyon jó haver, barát.

Jah ma este meg megyek egy ilyen válogatásra ilyen modellkedős vagy nem is tudom. Reklámfilmekben, AVON újságban lehet szerepelni azoknak akiket beválogatnak ma. Drukkoljatok nekem este 5től hogy sikerüljön. Kösziii. ÉS mindenki legyen boldog, ha valami olyan történt veled az életben ami elszomorít, gondolj arra hogy az az életnek csak az egyik része, ott a többi jó dolog, gondolj arra, ne légy szomorú, mert nem éri meg semmiért sem elcsinálni a kedvedet. Tapasztalat. és te kedves kérdező boldog vagy?:D

2009. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én ebben a pillanatban nem mondhatom,hogy boldog lennék...teszek érte persze hogy boldogabb legyek,de ez most egy olyan pillanat,amikor boldogtalannak érzem magam,és nagyon magányos vagyok,talán inkább ebből fakad...
2009. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok boldog egyáltalán, mert hónapok óta mindig keresztbe tesz valamit valamivel.

Ráadásul messze lakom otthonról, egy ember sincs aki meg tudna hallgatni.

Kész csőd. De majd csak alakul.

2009. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!