Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy szoktátok átvészelni...

Benimay kérdése:

Ti hogy szoktátok átvészelni azokat az időszakokat amikor semmi sem sikerül és semmi kilátás nincs arra h jobbra forduljanak a dolgok? = (

Figyelt kérdés

Ne ércsetek félre nem rinyálni akarok meg tom h az én koromban "normális" ha kicsit rossz kedvű az ember csak úgy érzem bármivel próbálkozok 1xűen nem jön össze.

Anyukámmal élek, apámat nem is ismerem. Anyám állandóan itthon mereszti a seggét, semmit sem csinál, már nagyon régóta nem is dolgzik. Ha én találok vmi diákmelót akk sem látok belőle sose pénzt mert vmi mindig közbejön most pl. nem akarnak kifizetni, a múltkor anyámnak kellett a pénz mert nem tudtuk kifizetni a hitelt és am ő már tökre megszokta h így élünk h nincs semmire se pénz és nem is akar tenni ellene ha meg én megpróbálok akk se látok belőle semmit...

Van egy lány aki nagyon teccik, ő is nagy ívből leszar. Pedig am bejövök ált a lányoknak de pont annak nem aki nekem kéne, csak jáccik velem közelhúz aztán eltol aztán megint közelhúz kiváncsi mennyit vok képes megtenni érte... és hiába tom ezt az agyammal 1xűen nem tom ott hagyni és elfelejteni...

A legjobb barátom, kb. az egyetlen ember akinek őszintén elmondhattam mindent ő is amióta összejött egy lánnyal én nagy ívből le vok szarva... a suliban se mennek vmi jó a dolgok, nem vok okos, nem vok különösebben jó semmiből...

És most ien szánalmas vok h itt rinyálok ismeretleneknek XD

Szal csak úgy érzem h sodródok egy folyó közepén de bárhogy is erőlködök kimászni belőle nem sikerül mert minden irányból húznak vissza és nemtom mit tehetnék nem nagyon látok kiutat a helyzetből... ne ércsetek félre nem akarok öngyilkos lenni vagy ilyesmi csak tök hülye kedvem van az utóbbi pár hónapban.


Na és azt akartam kérdezni am h amikor nektek ilyen időszakjaitok vannak (mert sztem a legtöbb ember életében azért van ilyen) akk azt hogy vészelitek, mit csináltok, mivel próbáljátok jobb kedvre deríteni magatokat? Mit tesztek azért, hogy legyen erőtök tovább csinálni, azt, amiről mélyen belül úgy érzitek h semmit értelme?


16/F


2012. szept. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológusnak készülök. Minden nap jönnek ilyen üzik, és ezért is döntöttem e szakma mellett. Első: Ha úgy is érzed, hogy a csajod leszar, akkor nincs sok értelme meghódítani. Mert ha azt érzi, hogy erőltetni akarod a dolgot mégjobbn megutál. Keress egy olyan nőt, aki próbál közel kerülni hozzád. Azért próbálj meg tanulni is, mert az minden alapja, pl. a munkaszerzésnek is. Törődj anyukáddal is, mert jobb ketten szomorkodni, mint egyedül.
2012. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem erőltetem csak 1x azt csinálja h bárhova elhívom jön meg hozzám bújik meg tök félreérthető dolgokat mond volt h még ő hívott el h nincs-e kedvem menni vele moziba vagy nem ugrok-e át hozzájuk dumálni aztán amikor felhypoltam magam h hú tök f@sza bejövök neki stb. akkor meg egy darabig hárít meg koptat le magáról stb. utána meg kezdi az egészet előről...
2012. szept. 28. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta a barátnőm... oviba :) Hisztis!
2012. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok, ha te 16 akkor a barátnőd még kb gyerek - nincs igazam? Ráértek.


Amúgy a melóban később is benne van ez a kockázat, hogy kifizetnek e vagy nem életkortól függetlenül. Ha megfogadod a tanácsom akkor próbálj hivatalos formában munkát vállalni, pl meghirdetett diákmunkát szervezeten keresztül. Ott nem játszhatják el, hogy nem fizetnek ki mert feldobod őket, aztán nézegethetnek.



Ha segítesz anyukádnak, az egy jó dolog, akár otthon a ház körül, akár azzal, hogy a keresetedből kicsit besegítesz a fenntartásba. (Nem vagy már óvodás végül is.:)


Amúgy meg próbáld kitölteni a napjaidat értelmes tevékenységgel. Olvass (nem bántásból de szerintem rádfér), tanulj nyelvet (HASZNOS), sportolj (ha lehet akkor szabad levegőn). Tűzz ki olyan célokat, amiket véghez tudsz vinni, és haladj apró lépésekkel előre.

Pl.: ma kipucolod a táskád, meg a cipőd, mert ettől jobban nézel ki (--> ha adsz magadra az emberek is másképpen néznek rád), plusz javítja a közérzeted.


Így ismeretlenül kb ilyeneket tudok mondani, amiről azt gondolom hogy nem árt, de esetleg használ..

2012. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!