Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan élitek túl a nehéz...

Hogyan élitek túl a nehéz időszakokat?

Figyelt kérdés

Mostanság nem mennek túl jól a dolgaim. Lassan már úgy érzem depresszióba estem. A suliban folyton feszengek, hogy másoknál én vagyok a téma. Sok a tanulni való. Emellett alig van pénzem, hiába dolgozom suli mellett. A párkapcsolatom is kezd rosszra fordulni, annak ellenére, hogy nagyon szeretjük egymást. Nem tudom mivel vigasztalhatnám magam, hogy jobb legyen. :(

21/L


2012. márc. 2. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy szemléletváltás nem ártana, vedd észre a pozitív, az értékes dolgokat is az életben (keresd ezeket). Minden nap történik annyi rossz dolog, de azok megtörténnek, ha akarod,ha nem. Fogadd el, hogy ilyen az élet, tűzz ki magad elé célokat, lásd a jót, mást nem tudsz, ha mindig a negatívumokat veszed észre becsavarodsz.
2012. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. Sajnos az ember ilyen természetű. Folyton a negatív dolgokat veszi észre, a pozitívakat pedig úgy veszi, mintha az természetes lenne. Valamit tennem kell ez ellen, és pont ezért írtam a kérdést. De magamban kell rendet tennem, most már tudom.

Köszi a választ! :)

2012. márc. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!