Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti hogy élitek meg...

Férfiak! Ti hogy élitek meg azt, hogy a párotok többet keres?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez miért kellene, hogy probléma legyen - a közösbe megy, ezért mindegy.
2011. júl. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és csak időszakosan állt fenn ez a helyzet. Először próbálta viccesre venni a figurát, úgy bújt oda hozzám az ágyban elalvás előtt, ahogy én szoktam hozzá, és mondta, hogy most én vagyok a családfenntartó.

De nagyon hamar féltékeny lett, végül már szitokszóvá vált nála a "menedzseeer"... pedig csak egyetlen rövid projektet vezettem.

Most épp nem dolgozom, de az biztos, hogy ha munkába állok és netán többet keresnék, mint ő, akkor egy részét eltitkolnám, félretenném, egyrészt hogy legyen megtakarításunk, másrészt hogy érezze, hogy "ő a férfi a háznál".

2011. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám többet keres nálam. Olykor kissé féltékeny vagyok, de ilyenkor eszembe jut, hogy nem vagyok felnőtt, és át is hidalom ezt az időszakot.
2011. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves harmadik, de itt nem anya-fia kapcsolatról van szó.
2011. júl. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!