Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan vészelitek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vészelitek át a szakítás utáni időszakokat?

Figyelt kérdés

mert én teljesen kész vagyok..:/ folyton azokat a számokat hallgatom amiket együtt hallgattuk,és egyre szomorúbb vagyok tőle. legszívesebben egész nap ki sem jönnék a házból. több mint 2 hete történt,azóta ma kaptam meg a 2. egyesem,pedig majdnem hogy kitűnő vagyok,de nem bírok tanulni,mert folyton csak rá gondolok. még elkerülni sem tudom,hiszen folyton összefutok vele,és az újdonsült barátnőjével. valamennyire össze kéne szednem magam,hiszen tök megalázó részemről hogy ennyire le vagyok pattanva miatta,de nagyon hiányzik :'(


légyszi adjatok vmi ötletet hogy hogyan tereljem el a figyelemem,és hogy ne rajta agyaljak éjjel-nappal.

köszönöm szépen.


2012. márc. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass olyan számokat amiket szeretsz legyen pörgős!És menny el moziba hülyéskedni a barátaiddal.
2012. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

miért azokat a számokat hallgatod? csak magadnak ártasz vele....

amúgy az én módszerem: sok buli, régen látott ismerősökkel találkozás (vagy olyanokkal akikkel nem beszélek olyan sokat --> 'új' emberek), ismerkedés, pörgés, nem szabad otthon ülni!!! délután mozi vagy mászkálás, esetleg barátaiddal beülhetsz valahova.. keressetek új helyeket. este pedig buli :D ne nézz szerelmes filmeket se, kerülj mindent ami ilyen témájú. nekem a darabolós filmek ilyenkor segítenek :D dobd ki ami hozzá köt (ajándékok)

18/L

2012. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez érthető! A szakítás után van a gyász időszak. Ilyenkor letört vagy, állandóan sírsz, próbálsz a közös emlékeitekbe kapaszkodni, és csak a jóra emlékszel, ezért is nagyon hiányzik. Ez mindenkinél így van. Főleg, ha tényleg szeretted a párod, akkor nagyon kemény időszak ez. Sokan abba a hibába esnek, hogy nem hagynak maguknak időt megemészteni a történteket. Ilyenkor nem lehet egycsapásra jó kedved. Amit tehetsz az az, hogy kisírod magadból, kibeszéled, és ne maradj sokáig egyedül a gondolataiddal. Minél többet legyenek melletted olyanok, akik meghallgatnak. Járjatok el sétálni minden nap. Ha nagyon mélyponton vagy, akkor ott vannak az ingyenes lelki segély szolgálatok. Ne félj felhívni őket, mert úgyse tudják ki vagy, és mégis csak tanácsot tudnak adni.Ráadásul ingyenesek, akár mobilról is. A neten megtalálhatod a telefonszámokat, ha beírod, hogy ingyenes lelki segély szolgálatok. A sport is segít elűzni a depressziót, de ne ess abba a hibába, hogy azonnal más pasi után nézel. Azzal csak még jobban felkavarod az amúgy is érzékeny lelki világodat.
2012. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!