Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondhatom közelgő pszichológ...

Elmondhatom közelgő pszichológusomnak a nemiséggel kapcsolatos gondjaim, lelki dilemmáim? 20F

Figyelt kérdés

Egy igen súlyos lelki vívódáson megyek keresztül hónapok óta, ami röviden annyiról szól (többek között), hogy nagy bennem a melegség iránti vágy. Ezt akartam elnyomni magamban réges rég óta, de nem ment, csak rosszabb lett a dolog...


Többek között, ez az egyik nagy lelki gondom, kérdésem, hogy elmondhatok neki majd ilyesmit, vagy pedig nem? (Mar volt eddig 3 pszichológusom hosszabb ideig, de ilyen dologról még nem beszéltem senkivel életemben, természetesen ismerősökkel sem, s ez a legrosszabb, hogy nincs kivel megosztanom)


2012. aug. 3. 09:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

13:02


Rendben, meg is nyugodtam! ^^

2012. aug. 3. 14:58
 12/19 anonim ***** válasza:

És mivel ütötted el az időt a három korábbi pszichológussal, akiknek csak arról nem beszéltél, ami a legjobban nyomaszt?

Ha szakembertől szeretnél segítséget, mindent el kell mondanod, nincsenek titkok és tabuk.

2012. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

15:11


Igazad van, említenem kellet volna nekik ezt a dolgot, nem így tettem, de okultam belőle és most mindent el fogok mondani neki!

2012. aug. 3. 15:25
 14/19 anonim ***** válasza:
Főleg a legszebb korban vagy, amikor tele lehetnél egy csomó haverral, akik megértenek és segítenek, te pedig szenvedsz. Szóval tényleg jó ötlet, hogyha segítséget kérsz, hogy elfogadhasd magad :)
2012. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

15:32


Vannak barátaim és egy csodálatos barátnőm is, (Merthogy bizony szeretem a lányokat, de valahol mélyen azt érzem, nem is olyan biztos, hogy nekem egy nő kell, valahol mélyen el tudom képzelni hogy egy fiúval élem le életem) de ilyen nehéz témáról beszélni még velük sem lenne könnyű :,(

2012. aug. 3. 16:13
 16/19 anonim ***** válasza:
15:25, Egyébként hogy-hogy nem puhatolták ki? Ez olyan kedvelt téma, hogyan boldogulsz az emberi kapcsolataidban, különösen párkapcsolatban. Biztos ejthettél el olyan utalásokat, miszerint gyengéd érzelmek fűznek a fiúkhoz, vagy legalábbis nem közömbösek. Furcsállom, hogy nem gyanakodtak.
2012. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

18:59


Valóban volt téma az "emberi kapcsolatok", s utalgattam is különféle jelekkel (még ha nem is tudatosan), de azt hiszem, a tudatalattim direkt akarta hogy ne derülhessen ki a dolog


Azt viszont látta az összes pszichológus, hogy igen sok bennem a feminin érzés


Ami még utalgató jel volt, hogy elmagyaráztam neki, sok regényt írok, amikben a főszereplő szinte mindig nő, s én magam egy olyan növel azonosulok aki gyengéd érzelmeket fűz fiúkhoz, s mindez igen jól esett nekem mindig is... Szóval voltak erre utaló jelek

2012. aug. 3. 19:40
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez esetben remélem most jó szakemberhez kerülsz! Szerintem rá kellett volna tapintaniuk, pláne, ha ilyeneket meséltél (na meg úgy alapból is).

Hát, ügyes légy az új helyen!:)

2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

20:08


Köszönöm! Igyekezni fogok, hidd el nekem!

2012. aug. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!