Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra fogok időpontot...

Mikorra fogok időpontot kapni? Elmondhatom neki?

Figyelt kérdés

Eddig gyerek és tini nőgyógyászhoz jártam,de ott 2 hét volt a várakozási idő,viszont nagyon kedves az orvos,ráadásul nő,ami nekem jobb lenne.A rendes nőgyógyásznál pedig csak pár napot kell várni,viszont ott férfi orvosok vannak,és ez nekem nagyon ciki.Sárgás folyásom van,és vmi pattanás-szerű is kinőtt a nagyajkamban.Jövő héten akarok elmenni dokihoz,de nem tudom mit tegyek.


Másik problémám,hogy szőrös vagyok,sokkal jobban mint egy átlagos nő,és ezt is el szeretném mondani a dokinak,de nem tudom hogyan.Nem mondja azt,hogy ezt ne nekem mondja?

17/L(1 hónap múlva 18)


2012. febr. 24. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj férfi dokihoz, ne húzd az időt. Mondd el a gondodat, hidd el, sokféle problémát láttak már, ennél sokkal cifrábbakat is :) A szőrösödés miatt lehet, átirányít endokrinológiára.
2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak félek,azért mégis más egy férfi előtt levetkőzni,mint egy nő előtt,még akkoris,ha ezer puncit látott már...
2012. febr. 24. 21:43
 3/9 anonim válasza:
9%
A 'sárgafolyás' lányoknál tudtommal természetes dolog! Persze bizonyos keretek közt. Ha apró-fehér pötty,ami kb 1-2mm nagyságú a 'pattanás',körülötte pedig nincs bőrpirosodás,az pedig valamilyen kis fertőzésre utalhat. SEMMI KOMOLY,nem kell megijedni,csupán némi alaposabb tisztálkodás idővel eltünteti azt! Ha eddig nem használtál volna intimmosót,vásárolj, azt a lányok nagy része használja.
2012. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért a sárga színű folyás utalhat fertőzésre, nem ártana megnézetni.

Egyébként ahogy érzed, akkor menj nődokihoz. De a gyerek nőgyógyászatból lassan ki fogsz nőni :)))

2012. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,tisztában vagyok vele:D

Nem fehér,hanem piros,és a nagyajkamban van,inkább ilyen kis csomószerű,de már egyre kisebb,kb.2 napja jött ki.Lehet,hogy eltűnik magától?

Mindenesetre dokihoz mindenképp el megyek,nem azért kérdezem.

2012. febr. 24. 21:54
 6/9 anonim válasza:

Ha egyre kisebb, valószinűleg el fog. Ha elmúlik,feltétlen mondd majd el a nődokinál,tájékoztatás jelleggel jobb tudnia róla.


A nődokitól pedig ne félj! Párom is hasonló cipőben evez,őt is bátorítanom kellett. A lényeg, hogy ha elmész,mondd meg szépen,hogy bánjanak veled odafigyelően,mert zavarban vagy,kellemetlenül érzed magad,stbstb...és hidd el,jól fognak bánni veled! :)

2012. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm:)
2012. febr. 24. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

A szőrösödés hormonprobléma miatt is lehet, ha szerencséd van, az az orvos is csinál hormonvizsgálatot, akkor nem kell endokrinológus (ott nagyon nagyon sok a várakozási idő..)

Mikor először voltam nődokinál, én is rettegtem tőle, hogy nem nő, folyamatosan azt mondogattam magamnak, hogy nem férfiszemmel néz rám, hanem ahogy a háziorvos megnézi a torkomat :D Kicsit könnyebb érzés volt.

Később eljutottam nőhöz is, hát nem tudom, hogy csak rossz napja volt-e, de velem nagyon lekezelően viselkedett, pedig csak ellenőrzésre mentem vissza..

21L

2012. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, mindenképpen női dokit keresnék magamnak, de addig is amig találsz egyet, nyugodtan menjél a gyerek nőgyógyászhoz! Talán őt is megkérdezheted, hogy tudna e ajánlani egy női dokit, de az ios lehet, hogyő is ellát felnőtteket is.

A női doki elötti vetkőzés, terpesztés sokkal elviselhetőb mint egy idegen férfi előtt, bár van aki ezt részesíti előnyben. Azomkívűl, -gondold el -, mennyivel egyszerűbb vele megértetni bármiféle későbbi problémádat is, hiszen ő is nő, aki nagy valószínűséggel már átélte mindezt, nem csak könyvből tanulta.

Nekem nő dokim van, és nagyon kedves, figyelmes, fél szavakból is ért engem.

2012. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!