Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan éljek teljes életet ha...

Hogyan éljek teljes életet ha pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval pánik beteg lennék. Elég durva tüneteket produkálok és nem merek emerek közé menni de egyedül sem tudok megmaradni. Az okot hogy miért lettem pánik beteg nemtudom biztosra. Pszichológushoz járok a szüleim támogatnak amennyire lehet és a barátok is.

Érdekellne hogy azok a pánikbetegek akik gyógyultnak mondják magukat hogyan kezdték az első lépéseket a gyógyulás felé ?

Gondolok itt arra hogy nem merek elmenni a boltba nem merek de anyuval elmegyek. Vagy például nem merek egyedül itthon maradni de sokszor egyedül maradok mégis.

Jobb ha eröltetem a dolgokat vagy ne eröltessem ? Félek ha nem eröltetem nem változik semmi.

És most szeptemberben egy 150 km-re lévő suliban kéne tanulnom de nem tudom elmerjem e kezdeni mégegyszer. (egy év után kivágtak az egyetemről mert nem tudtam bejárni órára a tömeg miatt.)

Segítsetek!



2012. aug. 2. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a baj a gyógyszerrel, hogy inkább súlyosbítanak a problémán. Persze, vannak esetek, amikor szükséges, de a kérdező esete még közel se olyan súlyos. Lehet, hogy nehezebb gyógyszer nélkül szembenézni a pánikkal, de ezerszer gyorsabb és biztosabb módszer. :)
2012. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó: te idióta vagy. Menj te a pszichiátriára, jó helyen leszel."

El is mentem, meg is gyógyultam.

Mellesleg a maszek pszichológus nem siet meggyógyítani, mert te tartod el. Csak gondolj bele, mit írtam! Ráadásul gyógyszert sem adhat. Pedig kéne. Aki pedig ezt írta nekem, annak nőjön köröm a pocsére!

2012. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahogy írtam, én pánikbeteg voltam. És érdekes, gyógyszer nélkül meggyógyultam. Csak akaraterő kérdése. Nem azt írom, hogy mindenkinek működik. Nálad nyilvánvalóan nem, mert teleetted magad gyógyszerekkel. :P
2012. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezö!

En is panikbeteges vagyok/voltam.Par honappal ezelött meg otthon remegtem meg minden.Most elkeztem uszni par hete es olyan jol erzem magamat es nem is volt mar jo par napja rohamom.NAGYON AJANLOM AZ USZAST !Legjobb,legegeszsegesebb sport a vilagon.Ha minden nap elmesz akkor szerintem nagyon gyorsan jobban fogod magad erezni.Es egyel egeszseges dolgokat az is fontos :) Jobbulast :)

2012. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!