Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Idegesség, szorongás, szapora szívverés, gyomorideg, hányinger tünetekkel lehetséges hogy pánikbeteg vagyok?

Ritkán jön elő többnyire ha féltékeny vagyok. Volt már rá példa hogy hánytam is. Körülbelül egy éve kezdődött ...


2012. júl. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, igen. Erről értelmesebbet orvos tudna mondani, de a tünetek alapján lehet enyhébb pánikbetegség.
2012. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 petyusa válasza:
Ez még nem pánikbetegség.Igaz,hogy a tünetek arra utalnak,de a pánik rohamok sokkal kellemetlenebb és gyakrabban jön elö. A pánikbeteg fél közlekedni egyedül otthon maradni.
2012. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fontos hogy egyik pillanatról a másikra történik az egész, különösebb okom nincs rá a barátom teljesen megbízható. Az előző páromnál kezdődött mielőtt szakítottunk túl sok mindent tudtam azokról a dolgokról amiket a hátam mögött csinált akkor egy jó 3-4 napig ha csak rá gondoltam elkapott ez az érzés :/
2012. júl. 19. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:

pánikbetegség, és pánikbetegség között óriási különbség van én is pánikbeteg vagyok, egyáltalán nem félek közlekedni, sőt ez a munkám, és egyedül sem félek maradni sehol sem... egyedül a halál gondolatától készülök ki és ha nagyon belelovalom magamat, akkor durva rohamaim vannak, teljes önkívületi állapotba is kerülhetek, (de szerencsére több éves szakorvosi kezelés után, megtanultam kezelni a dolgot, légzés technikával és gondolataim bizonyos irányba terelésével, megnyugszom...) olyankor nem tanácsos hozzászólni, attól, hogy valaki pánikbeteg egyáltalán nem feltétel, hogy gyakoriak a rohamai...

Ha a féltékenység hozza ki, akkor az sokkal inkább egyszerű stressz szerintem...

2012. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
**hozzámszólni
2012. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld túl magad, csinálj légzésgyakorlatokat, a neten találsz. A pánikbetegséget meg felejtsd el, nem kell mindenre ráfogni, hogy a mert valóssá váli. Sajnos tudom.
2012. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!