Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon pánikbeteg vagyok? :/

Vajon pánikbeteg vagyok? :/

Figyelt kérdés

Kb.3 éve mikor táborban voltam,az emeletes ágy tetején feküdtem.Mikor kinyitottam a szemem,elkezdett felém közeledni a fal.Rettenetes volt.Leugrottam az ágyról és kirohantam.Folyamatosan arra gondoltam hogy valami baj van,vagy valami baj lesz.Teljesen kétségbe estem.Ez kb.2 percig tartott.Ezután el is felejtettem a dolgot.(mondjuk alapvetően rosszul vagyok a kis,zárt terekben.)Pár napja megint rám jött az az érzés,amit táborban éreztem,de sokkal intenzívebben.Légszomjam volt,úgy éreztem megfulladok.Szabályosan sírógörcsöt kaptam és az egész testem teljesen merev volt.Mitől lehet ez?Talán el kellene mennem egy pszichológushoz? Segítsetek!

15 éves vagyok, és lány.


2012. jan. 3. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez inkább fóbia, ami valóban járhat időnként pánikrohammal. pszihiátert kellene felkeresned [link]
2012. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!