Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg, és nagyon szorongó...

Pánikbeteg, és nagyon szorongó vagyok. Ma mi lehetett velem?

Figyelt kérdés
Nagyon nem voltam jól.A délutáni alvásomból ébredve,tiszta depis voltam,sírhatnékom volt,de nem tudtam,mindenkit utáltam,szomorú voltam.Nem tudom mi okozhatta.Ti hogy voltatok ma?
2012. ápr. 13. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

időjárás miatt is lehetsz depis.

Olyan semmilyen idő van, sokszor engem is megvisel.

2012. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma nagyon jó napom volt.Hiányzott egy ember ugyan,de ő nagyon..nem kapcsolat,csak fellángolás a részemről,a részéről meg..csak nem tudom mi!

Egyébként mostanában mik történtek veled?mert akkor lehet,hogy valami egyszer történt és az kísért mostanáig..:(

2012. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség mellett lehet egy kifejezett major depressziód, ha a pánikra kapsz gyógyszert, annak ki kéne védenie az ilyen hangulatzavart is. Ha nem szeded a gyógyszereidet, attól is lehet. Ezt sajnos csak a doki tudná megítélni, az, aki a pánikbetegséget is diagnosztizálta.
2012. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből lehetetlen megállapítani, hogy mi bajod van. Én pánikbeteg vagyok, de nem mondanám, hogy mindenki az, aki egyszer-kétszer nincs a helyzetmagaslatán. Ugyanez vonatkozik a népszerű depresszióra is.
2012. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Történtek negatív dolgok.Meghalt a barátnőm anyukája,magányos vagyok,szakítottunk a párommal...De tegnap egész jól voltam.Szedem a xanax sr-t,a cipralexet rendszeresen.A tegretolt pedig pont most hagyom el,már csak a héten szedem.Lehet ez az oka?Azért hagyom el,orvos felügyelete mellett,mert nem éreztem a hatását.A fejem is olyan kótyagos,gyengének érzem magam,és semminek nem tudok örülni.
2012. ápr. 13. 20:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A Tegretol lassú, fokozatos elhagyása nem okoz ilyen hangulatzavart. A Xanaxtól lehetsz kótyagos. A Cipralex meg lehet, hogy nem az igazi, a következő látogatásodkor mondd el a dokinak ezt az esetet is, lehet, hogy gyógyszert fog váltani. A Veled történt fájdalmas dolgok okozhatnak ilyen sírós, melankólikus tüneteket. De legalább nem pánikrohamod volt. Én, köszönöm elég jól voltam, de nem örülök a változékony időnek. Mindenesetre, jobbulást kívánok!
2012. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!