Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, mesélnétek nekem?

Pánikbetegek, mesélnétek nekem?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék ki miken ment keresztül miközben pánikbeteg volt, miket tapasztalt? Mi volt a legdurvább?

Gondolok itt arra rosszulét munkahelyen, vagy akármi ilyesmi, megfutamodás.

És kigyógyultatok belőle? Vagy gyógyszeres kezelés?


2012. júl. 31. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor rám tör a roham, akkor szédülés, "nem tud rajtam senki segíteni" érzés, remegés, pulzusom az egekben, halálfélelem... Odáig jutottam, hogy a lakásból se nagyon mertem kimozdulni, féltem egyedül maradni. Gyógyszer helyrerakott, de hamar leálltam róla, ezért most megint kezd kiújulni. Kaptam megint gyógyszert, igyekszem normálisan szedni és remélhetőleg tudom majd kezelni a pánikbetegségem:)
2012. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos ez nálam is így van, de én jelen esetben egész nap szédülök :D
2012. júl. 31. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de annyira megörültem, hogy szédülsz egész nap! Ugyanis én is és tényleg ne haragudj, de megnyugtat kicsit, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Nekem a legdurvább az első rohamom volt. Erős szédülés mellkasban szorító érzés, melegség öntött el, remegtem, nem kaptam levegőt, a vérnyomás és a pulzus az egekben. Akkor még nem tudtam mi ez, azt hittem szívrohamom van és itt vége az életemnek. De nem lett, bár azóta is folyamatosan rosszul vagyok, ár a rohamok eltűntek egy kis időre. Már egy hónapja szedem a gyógyszert, de a napokban újra vissza jöttek és nagyon nagyon szenvedek!! Próbálom össze szedni magam, nem szeretnék ebből depressziót, vagy évekig tartó gyógyszeres kezelést. Egyedül elindulni valahova nem merek, maximum ha nagyon muszáj és erősen megeröltetem magam. Mostanában még erősödtek a szabálytalan szívverés érzések, ami nagyon durva. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy annyit dolgozom amennyit tudok és ha jön a rosszul lét félre tudok vonulni, vagy haza menni. Igaz ezt a végtelenségig nem lehet, szóval le kell győzni valahogy a saját agyamat. Ez a nagy meleg meg nem segít ebben most... Veled mi a helyzet?
2012. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Üdv! Nos én is ugyanebben a helyzetben vagyok, és pont ezért tettem fel a kérdést mert vártam hátha nem csak én vagyok egyedül ilyen hülye! :)

Nekem szédülés van egész nap, meg nehézlégzés, meg nagyon erős hányinger, sokszor a buszon jön elő (mivel vidéken lakom) ha megyek haza állandóan rám jön az hogy menekülni szeretnék mert elhányom magam, de inkább maradok.

Nagy erő kell hozzá legyőzd! Mindig szembesülni kell a helyzetekkel, én mostanra ott tartok már gyengébb mert mindig minden helyzetbe próbálom megcsinálni azokat a dolgokat amik stresszt okoznak nálam ahelyett hogy menekülök, ha gondolod rám írhatsz és beszélgethetünk!


Üdvözletem.

2012. aug. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!