Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, szorongók,...

Pánikbetegek, szorongók, milyen testi tüneteket produkáltok?

Figyelt kérdés
Nem a konkrét rohamra gondolok,hanem ami jelen van a napjaitokban,de tudjátok,hogy ez lelki eredetű?Gyógyszert szedek,xanaxot,és cipralexet,mát több éve,de valami nem az igazi.Nagyon rámtör néha a szorongás,fáj,feszül a gyomrom,enyhe hányingerem van,torok fojtó érzés,félelem,nehéz fej érzése,szédülés,de még sorolhatnám.Tisztára olyan mintha pánikroham közeledne,de nem tör ki.Nagyon sokat stresszelek,a munkám,magánéletem,pocsék.testi tünetei lehetnek ezek a tünetek?Mert egyébként meg a betegségektől is rettegek.De orvoshoz menni is.Rémálom.
2012. júl. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokszor van hányingerem! Utazástól vagyok rosszul, olyankor nyomást érzek a mellkasomnál! Xanaxot szedtem, semmit nem ért! Most gyógynövényes gyógyszert szedek!
2012. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is pánikbeteg vagyok kb 2éve. Fulladás,remegés,reszketés,zsibbadás,tudatzavar(nem bírok gondolkodni),magas pulzus ezek jönnek rám. Legbelül tudom h ez csak pánik de mégis mindig megijedek. Főleg mikor éjjel ezekre riadok fel az a legroszabb és kb minden este ez megy. Xanaxot szedtem kb 2hétig de nagyon rosszul voltam tőle (valszeg azért mert a gyógyszerektől is rettegek) aztán elhatároztam hogy segítek magamon szép lassan sikerült is és kb fél évig jól voltam aztán most megint visszajött minden és nem bírom, nagyon rossz, már 3napja alig alszom és enni se tudok mert ugyérzem nemtudok nyelni.. Szörnyű érzés. Nem tudtok vm hatásos homeopátiás szert?
2012. júl. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kimegyek az utcára, azt veszem észre, hogy szinte levegöt sem merek venni, attól félek, hogy megtámadnak, kinevetnek, és engem néznek, hogy Atyaúristen milyen ronda nö, stb... Nem merek ránézni senkire sem szinte. Megyek, és szinte úgy érzemm, hogy szédülök, és mindjárt összeesek. Hiába szedem a lábaimat, úgy érzem, mintha egyre lassabban és lassabban mennék. Elfogy az eröm, és úgy érzem, hogy de jó lenne valamibe belekapaszkodni, vagy leülni. Amikor már végleg nem birom ezt az érzést, akkor szinte már szédelegve sietek haza, és közben egyre erösebben és erösebben érzem ezeket. Olyankor már majd megörülök, csak érjek már haza.
2012. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!