Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöttem, hogy a legtöbb...

Rájöttem, hogy a legtöbb mentális betegségért, depiért szerintem a magány a felelős. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is igaza van a kérdezőnek!

Személyes tapasztalat: magányos vagyok már hosszú évek óta, sőt elég keserő is az életem...ez pedig egy jó adag depressziót eredményezett.

Amúgy ez egy oda-vissza kapcsolat szerintem, mert a magányos ember boldogtalan, depis lesz...a depis ember pedig nem tud barátokat, párt találni.

Úgyhogy ez egy ördögi kör...amiben én is éldegélek :(

Én így látom.

2012. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy ez egyrészt nem nagy felfedezés, másrészt mire mész vele? Persze a kérdezőt se érdekelheti különösebben, mert nem szól hozzá. Olyan, mintha azt írnám, hogy ha kalapáccsal fejbe vered magad, az szerintem fáj. Szerintetek?
2012. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Így van...igazad van. Jogos.
2012. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!