Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy a baj! Mit adhatta...

Nagyon nagy a baj! Mit adhattak nekem be auditálás során? Nem tudok jelenleg megrémülni se, mert nem reálisan reagálok a dolgokra és ennek már 3 napja! A drogteszt nem mutatott ki semmit, azt hiszi az orvos, hogy kb ez nem történhetett meg.

Figyelt kérdés
Megváltozott a világ meg az egész személyiségem, gondolkodásom, érzésvilágom, észlelésem, viselkedésem, szóval MINDEN. Auditáláson vettem részt (hosszú órákon át becsukott szemmel kellett önmagamról beszélnem és nagyon megterhelő módon kellett szembenéznem a problémáimmal), közben kaptam egy darab "vitamint" majd mikor eljöttem onnan teljesen megváltozott a világ, halványultak a gondolataim, érzéseim (azelőtt szorongtam, feszült voltam, depressziós). Azt hittem, hogy jobb a közérzetem a beszélgetés miatt. Aztán éjszakára kaptam 2 "vitamint", amiket miután bevettem érzékelhetően minden más lett, majd begörcsölt az összes izmom, hihetetlen módon égett belülről az egész testem, lelassult a szívverésem és beállt 1 ütemre(nem is érzem, h ver meg nincsen semmilyen rossz érzés bennem, ami miatt azelőtt szorongtam az már eszembe se jut, halálos nyugalmat érzek), fájt az összes porcikám (főleg a vérereim és vándorló fájdalommal sorba mindenem de nagyon erősen), a fejemet mintha belülről szét akarta volna nyomni valami de hatalmas intenzitással, a mellkasom szorított, szúrt, fájt és azt hittem túl se élem. Volt még remegő rohamom, akkor épp a csontomig fáztam. Nem tudtam hányni, csak amit éppen akkor megittam, azóta se érzem a gyomrom, mintha nem is lenne. A mellkasom és a fejem is ugyanígy van, üresnek érzem és könnyűnek, kivéve az hogy a főleg a tarkóm borzasztóan fáj egésznap. Már 3 napja annak hogy bevettem és nagyon nagy dózisok voltak, mint azok a nagy vitaminok, szóval fogalmam nincs mikor ürül ki és milyen elvonási tüneteim lesznek ha ilyen hatalmas hatással volt rám. A fejem ugyanúgy fáj, a testrészeim is, a görcsök múlnak a magnézium szedésével, az egész tudatom megváltozott, mindent máshogy látok, érzékelek és nem tudok úgy érezni, ahogy korábban. Mint egy élő halott de mégis jól érzem magam, ha leszámítom a fizikai tüneteket, mert ki van teljesen kapcsolva az agyam és mintha nem is én néznék ki a fejemből (más a tekintetem is, ki van meredve a szemem). Meg se lehet fogalmazni mit élek át, nagyon súlyos túladagolás lehetett és nem tudok szabadulni a fájdalmaktól. Szóval mit tehetnék? Kit tudok felkeresni? Holnap megyek pszichológushoz meg a drogambulanciát felkeresem de félek, hogy ez nem visszafordítható ha már ennyi ideje hat.

2012. jún. 12. 21:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy vagy azóta? Lehet tudni, mi történt valójában, mi okozta nálad a leírtakat?


Jó volna, ha visszajeleznél itt vagy privátban. Köszönöm előre is!

2012. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!