Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon nagy a baj! Mit adhatta...

Nagyon nagy a baj! Mit adhattak nekem be auditálás során? Nem tudok jelenleg megrémülni se, mert nem reálisan reagálok a dolgokra és ennek már 3 napja! A drogteszt nem mutatott ki semmit, azt hiszi az orvos, hogy kb ez nem történhetett meg.

Figyelt kérdés
Megváltozott a világ meg az egész személyiségem, gondolkodásom, érzésvilágom, észlelésem, viselkedésem, szóval MINDEN. Auditáláson vettem részt (hosszú órákon át becsukott szemmel kellett önmagamról beszélnem és nagyon megterhelő módon kellett szembenéznem a problémáimmal), közben kaptam egy darab "vitamint" majd mikor eljöttem onnan teljesen megváltozott a világ, halványultak a gondolataim, érzéseim (azelőtt szorongtam, feszült voltam, depressziós). Azt hittem, hogy jobb a közérzetem a beszélgetés miatt. Aztán éjszakára kaptam 2 "vitamint", amiket miután bevettem érzékelhetően minden más lett, majd begörcsölt az összes izmom, hihetetlen módon égett belülről az egész testem, lelassult a szívverésem és beállt 1 ütemre(nem is érzem, h ver meg nincsen semmilyen rossz érzés bennem, ami miatt azelőtt szorongtam az már eszembe se jut, halálos nyugalmat érzek), fájt az összes porcikám (főleg a vérereim és vándorló fájdalommal sorba mindenem de nagyon erősen), a fejemet mintha belülről szét akarta volna nyomni valami de hatalmas intenzitással, a mellkasom szorított, szúrt, fájt és azt hittem túl se élem. Volt még remegő rohamom, akkor épp a csontomig fáztam. Nem tudtam hányni, csak amit éppen akkor megittam, azóta se érzem a gyomrom, mintha nem is lenne. A mellkasom és a fejem is ugyanígy van, üresnek érzem és könnyűnek, kivéve az hogy a főleg a tarkóm borzasztóan fáj egésznap. Már 3 napja annak hogy bevettem és nagyon nagy dózisok voltak, mint azok a nagy vitaminok, szóval fogalmam nincs mikor ürül ki és milyen elvonási tüneteim lesznek ha ilyen hatalmas hatással volt rám. A fejem ugyanúgy fáj, a testrészeim is, a görcsök múlnak a magnézium szedésével, az egész tudatom megváltozott, mindent máshogy látok, érzékelek és nem tudok úgy érezni, ahogy korábban. Mint egy élő halott de mégis jól érzem magam, ha leszámítom a fizikai tüneteket, mert ki van teljesen kapcsolva az agyam és mintha nem is én néznék ki a fejemből (más a tekintetem is, ki van meredve a szemem). Meg se lehet fogalmazni mit élek át, nagyon súlyos túladagolás lehetett és nem tudok szabadulni a fájdalmaktól. Szóval mit tehetnék? Kit tudok felkeresni? Holnap megyek pszichológushoz meg a drogambulanciát felkeresem de félek, hogy ez nem visszafordítható ha már ennyi ideje hat.

2012. jún. 12. 21:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
scientology?
2012. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
scientológusoknál voltál auditáláson?
2012. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Úristen! Tényleg kerestél már fel orvost, akinek elmondtad ezeket a tüneteket?


Mit mondtak, akik adták, miért kell bevenned azt a "vitamint"? Kényszerítettek (akár pszichés ráhatással is, hogy vedd be, vagy bizalomból kifolyólag simán elfogadtad, egyéb ráhatás nélkül?)


Mi az az auditálás ebben a konkrét esetben, és hol történt ez? (Privátban is megírhatod, ha nem mered nyilvánosan.)



Írhatsz nekem privátban is. Várom a válaszodat bármilyen formában!

Szakembert mindenképp keress fel!

2012. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Elvileg dianetikusok és vitaminos dobozból adták (B és Magnézium), de annyira bíztam bennük, érthetetlen is volt számomra, hogy kérdezés nélkül bevettem. Egyébként szerintem hipnotizáltak és most azóta is olyan, mintha nem tértem volna vissza, lehet a szerek miatt érzem így. Lassult a szívverésem meg nem zaklat fel semmi, ami korábban az őrületbe kergetett. Viszont a testi panaszok borzasztóak most is, aludni se tudok
2012. jún. 12. 23:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként délelőtt 10től este 7ig voltam és végig boldog dolgokról kellett beszélnem, amik már nem is tűntek annak, miközben csukva volt a szemem, éreztem hogy egyfolytában rángatózok, nyugtalanul helyezgetem magam, mindaddig míg addig nem ismételgettem 1-1 sztorit, míg végül megnyugodtam. És azóta is ilyen nyugodt vagyok. Közben meg volt már bennem az egyik nagy tablettából
2012. jún. 12. 23:59
 6/21 anonim ***** válasza:

Miért mentél el auditálásra?

Miért a gyógyulás ezt a formáját választottad?

2012. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Hát ez durva, mi a szart adhattak neked?!?!?! Testi tünetei egyébként nekem hasonlóal egy igen agresszív dizájner drognak számító kannaboidhoz, de az fél órás hatással bír, szal passz:D
2012. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Az addiktológián se tudják mit kaptam, annyi biztos, hogy rosszul végzett hipnózis és valami pszichoaktív szer stabilizálta az állapotom, ezért lehetek úgy mint aki félig az ébrenlét, félig az alvás határán van. Ide juttatak el a hipnóziskor és hát attól tartok így is maradok. Most várnom kell, aztán lehet kórház de ott se sok mindent fognak tudni kezdeni velem, ahogy észrevettem az orvoson. Le kell foglalni magam, mozogni és várni az elvonási tüneteket.
2012. jún. 13. 18:07
 9/21 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy még vannak akik nem tudják, hogy a scientology-t kerülni kell mint a leprásokat!

nem hiába vannak kitiltva egy csomóoreszágból, Németországban nem lehet közhivatalnok aki tag.

2012. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy kérdezősködöm, sajnos érdemben nem tudok hozzászólni a kérdésedhez. Iszonyú lehet ez... Hányan voltatok, amikor ezt csinálták? És hogy akadtál rá erre a "lehetőségre" ?
2012. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!