Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ideges vagyok a mũ...

Nagyon ideges vagyok a mũtétem miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly jún. 20-án eltörtem a combcsontom, amivel kórházba szállítottak, és 3 órás mũtét alatt behelyeztek egy gammaszeget 7 csavarral.


A helyzet a következõ:

Idén augusztusban lesz az újabb mũtét, amikor kiveszik ezeket az eszközöket, de nagyon félek tõle!!


Amikor be kell mennie az embernek, az úgy OK, mert tudod, hogy nincs más választás, de most fordítva van, nem merek majd bemenni a kórházba, félek az altatástól, stb.!


Mit tegyek?



2012. jún. 11. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanmár, bemész, alszol egy jót. :D gondold azt, hogy wellnesezni mész. :)
2012. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyet tehetsz: Fizetsz... Akkor talán oda is figyelnek rád egy picit.. :/

(Bocs, ha ezzel valakit megbántok, de a tapasztalat ezt mutatja)

2012. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fizetned. Ez a korunk hatalmas baromsága. Engem eddig 7-szer műtöttek. A te műtéted rutinnak számít. Az altatástól pedig nincs mit félned, gondolom, a múltkor sem történt semmi komplikáció. Elalszol, felkelsz, hazamész:)
2012. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kor/nem lemaradt

17/F


utolsó: amikor berakták nem fizettünk semmit, és egész jól ment végig minden, sõt, a doktor el sem fogadta a pénzt, amit apum akart adni neki.

2012. jún. 11. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
biztos gondolta az orvos, majd most megszivat
2012. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de most konkrétan mitől félsz?

fájdalmat nem fogsz érezni, meghalni sem fogsz, talán a lábadat sem fogják véletlenül levágni vagy hozzávarrni a másikhoz...van más negatív lehetőség?

pozitívum: utána kímélni és kényeztetni fognak

amúgy meg jó időben elkezdted az aggódást, még ráérsz ezen parázni

2012. jún. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!