Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség kell! Mit tegyek?...

Segítség kell! Mit tegyek? Sürgős!?!?!?!?

Figyelt kérdés
Üdv! Azthiszem depressziós vagyok, de nem kicsit. Élni sincs kedvem. Mindent elrontok az életemben, totális kudarc vagyok. Családi állapotom romokban hever. Drog függő voltam (2éve), ezért xanax, frontin, rivo és társai nem játszik, nem kívánok függő lenni megint. Nincs TB-m, nincs pénzem pszihilógusra sem. Minden napom kész feszültség. Mit tegyek? Van értelme a vény nélkül kapható feszültség oldóknak? Pl. valeriana relax, stb...? Vmi kell, mert nem bírom már az életet, de komolyan. Anyukám azt mondta vesz vmi vackot, de mit vegyen, mit ajánlotok? Ne okozzon függőséget,de hasson is vmit ha lehet. Nem lenne rossz, ha lenyugtatana, nem lennék tőle zombi, és az élet kedvem is vissza adná. Létezik ilyen? Sürgős segítségre lenne szükségem.

2012. ápr. 24. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Végezz testmozgást.

2.Mutasd ki az érzelmeidet.

3.Létesíts érintéses kapcsolatot.

4Vezess naplót.

5.Oszd meg másokkal a gondjaid.

6. gondolkozz pozitívan.

7. Lélegezz mélyeket.

8. Képzelj magad elé békés képeket

9. Alkoss! / fessél, rajzolj, táncolj, zenélj hangszeren/

Ha a levertség tartósnak bizonyul, szedjél homeopátiás szereket: Natrum mur.. Ebből a 6-os potenciájú készítményt alkalmazd.

Keress egy online pszichológust az interneten. Igyál bazsalikom, vagy kakukkfű teát.

2012. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Fiú lány? milyen drogtól függtél, meddig voltál függő?Elsősorban sportolj.

És amiket az előző leírt.

Aztán amit anyukád tud venni Neked: Valeriana relax, magneb6,wörishofener nervenpflege.

És nem biztos, hogy kell fizetni pszichológust. Elmész a körzetidhez, elmondod, hogy mi a baj, s már mondja is, hogy merre kellene elindulnod orvos ügyben...díjmentesen.

2012. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod ,akár privátban is ! Kitartást és fel a fejjel!!az előzők nagyon jókat írtak!
2012. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz a váloaszokat. Nos kezdődött ez úgy, hogy fű, aztán mephedrone, aztán mdpv, meg jwh, aztán kőkemény AM-2201. De ennek már vége. Körzetihez nem nagyon merek menni, mert híres arról, hogy probléma van? frontin! :D Meg úgyis elmondja anyáméknak is, azt meg nem szeretném. Nagy anyám adott most vmi antidepresszánst, Jumex a neve, nem tudom, merjem én ezt beszedni? orvos nélkül inkább nem szeretném, főleg mert látom MAO gátló :D:D Beutaló nélkül mehetek ingyé pszihomokushoz? És majd az APEH nyújtja a számlát, ugye? A felsorolt szerek közül melyik a legjobb szerintetek?
2012. ápr. 24. 09:35
 5/15 A kérdező kommentje:
Jah és 22/f,
2012. ápr. 24. 09:38
 6/15 anonim ***** válasza:
1. válasz jó. Ezen kívül jót tehet a B-vitamin szedése is. Ha fáradt, kedvetlen vagy, szedj cinket is. Ha valerianát szedsz, attól megnyugszol, de a hangulatod romlik és az energiád is kevesebb lesz. A valeriana nem való deprimáltaknak. A legjobban a fizikai kifáradás és utána jó nagy alvás, meg persze a nevetés és társaság tudna lenyugtatni. Az egészséges fizikai tevékenységet és társas kapcsolatokat semennyi kémiával nem lehet egyelőre pótolni.
2012. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, második válaszoló vagyok. Egy egyáltalán nem idevágó kérdés, de mint anya meg kell krdeznem, ha nem akarsz ne válaszolj rá: A felsorolt szereket amikor használtad, anyukádék semmit nem vettek észre, nem vették észre, hogy valami nem stimmel??

Na pszichomókushoz el tudsz menni körzeti nélkül is szerintem. Menj el az Sztk-ba. De ne hanyagul...tényleg menj el! Ott keresgélhetsz kedvedre. Ott van rendelés, elmondják mikor hova kell menned, lehet hogy beírnak csoportterápiára is. De az első lépés az, hogy szedd össsze magadat vedd fel a cipődet és menj el a legközelebbi Sztkba. Pesti vagy?

2012. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Saját szakálladra ne kezdj antidepresszánst! Az nem jó megoldás!


Kereshetsz valami ilyen anonim telefonos vagy élő csoportot/segítőt, kezdetnek az is hasznos lehet!

2012. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztk-ba beutaló kell, és időpontkérés. Különben valóban mehet oda, és keresgélhet.
2012. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nos egyelőre vettem Veleriana 100mg tevást vackot, kb. mint a cukor, semmire való. (nem zabáltam túl nyugalom:P). Ezen kívül magnézium napi 100mg. Fogjuk rá jobban lettem egy minimálisan. valaki tud vénynélküli nyugatót mondani,ami hat is vmit? Me ez kajakra, m&m's.
2012. ápr. 29. 10:11
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!