Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség kell! Mit tegyek?...

Segítség kell! Mit tegyek? Sürgős!?!?!?!?

Figyelt kérdés
Üdv! Azthiszem depressziós vagyok, de nem kicsit. Élni sincs kedvem. Mindent elrontok az életemben, totális kudarc vagyok. Családi állapotom romokban hever. Drog függő voltam (2éve), ezért xanax, frontin, rivo és társai nem játszik, nem kívánok függő lenni megint. Nincs TB-m, nincs pénzem pszihilógusra sem. Minden napom kész feszültség. Mit tegyek? Van értelme a vény nélkül kapható feszültség oldóknak? Pl. valeriana relax, stb...? Vmi kell, mert nem bírom már az életet, de komolyan. Anyukám azt mondta vesz vmi vackot, de mit vegyen, mit ajánlotok? Ne okozzon függőséget,de hasson is vmit ha lehet. Nem lenne rossz, ha lenyugtatana, nem lennék tőle zombi, és az élet kedvem is vissza adná. Létezik ilyen? Sürgős segítségre lenne szükségem.

2012. ápr. 24. 08:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol kérdező?
2012. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos egyelőre semmit, melót keresek gőzerővel, és a ház körüli (nagy telek) karbantartásokkal bíbelődöm manapság. Kert kapálás volt terítekén a hétvégén most pl. :\
2012. máj. 2. 14:51
 13/15 anonim ***** válasza:

"Sajnos egyelőre semmit"


Akkor a "depressziód" oka már megvan, ezt kell "kezelni" a tünetektől való megszabadulás érdekében.

2012. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pontosan.Nem könnyű munkát találni,de azzal valószínüleg megoldódna a gond.
2012. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nana tévedésbe ne essünk, ez csak átmeneti állapot, az idén áll fent. A problémám pedig már régóta. Nem vagyok az a lusta ember, melóztam az utóbbi években rendesen, most sem jókedvemből ülök otthon, egyszerüen ez Hajdú-Bihar Megye 2012. Leépítettek, most pedig minden állásra 100ával jelentkeznek az emberek, nagyon nehéz munkát találni :S A problémám nem hiszem, hogy megoldaná egyébként. Évek óta televagyok a negatív gondolatokkal, igazából úgy boldolgnak nem igen éreztem magam kb. 10éves korom óta. Semmi jó nem is történt mondjuk, dehát na... Nos, tudomásom szerint a szerotonin szint nagyban befolyásolja a hangulatot, ha én anno zabáltam olyasmit, amit erősen gátolja a szerotonin visszavételt, esetleg az agyam nem baszhattam ezzel kicsit szét? Értem ezalatt, hogy az agyam kémia egyensúlyát jól elkurhattam a narkóval???
2012. máj. 3. 08:18
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!