Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem mostanában?

Mi van velem mostanában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem ismerek magamra.Hangulatváltozásaim vannak,van hogy percenként,egyik pillanatban jókedvem van,mosolygok,a következőben pedig már sírni van kedvem.Nem vagyok kamasz,nem állok épp menstruáció előtt,semmi ilyesmi.Tehát a hangulatingadozás nem ennek tudható be.Úgy érzem,nincs szükségem emberekre,a barátomat sem akarom sokszor látni,mert amúgy is csak felhergelném a hangulatváltozásaimmal.A barátaimtól úgy érzem,eltávolodtam,tavaly még bulizós voltam,mindig össze akartam hozni egy bulit,de most örülök,ha otthon lehetek és nem zavar senki,legutóbb barátnőm hívott pizzázni,és vagy fél óráig győzködnie kellett,amíg elmentem végül.

Plusz nem tudok örülni semminek,vígjátékokon nem tudok elmosolyodni sem,máskor meg úgy viselkedek,mint egy hülye,és röhögök ha kell,ha nem.Nagyon nem fogom bírni,ha ez így megy tovább...Sokszor a barátomat okolom,hogy ilyen lettem,mert ő nem egy pozitív hangulatú ember,inkább olyan "szenvedős" fajta,és úgy érzem,kezd rám ragadni sokszor a negatív hangulata.Ha rossz kedvem van,nem hogy megnyugtatna,vagy felvidítana,ő is mélyre süllyed lelkileg miattam.A másik meg,hogy nem szeret kimozdulni,bulizni sem,így én se megyek,és már nem is látom értelmét,holott fiatal vagyok,és ki kellene éljem magam.Mondom,nem tudom,hogy ez a barátommal függ-e össze vagy azzal,hogy úgy érzem,a suliban sok feladatot vállaltam magamra.De valami nem stimmel,és szeretném a baj forrását megtalálni.:(


2012. febr. 25. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs egy barátnőd akivel találhatnál egy hobbyt, vagy bulizhatnál?

Attól hogy a barátod nem olyan típus még ne hibáztasd.

Lehet csak túl unalmas az életed, dobd fel valamivel.

2012. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs időm feldobni semmivel,mert hétköznap vizsgákra készülök,tanulok,és örülök,ha lenyugodhatok hétvégenként,nem vágyok kimozdulni vagy emberek közé menni,pedig nem voltam ilyen.
2012. febr. 25. 22:51
 3/3 Doruss ***** válasza:
Nem lehet, hogy a stressztől van? Ha sokat idegeskedsz, akkor (még ha nem is egészen tudatosan) az kihathat ilyen dolgokra is. Próbálj kikapcsolódni, és próbáld megbeszélni a dolgokat a barátoddal, hogy biztos minden rendben van-e köztetek.
2012. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!