Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem mostanában?

Mi lehet velem mostanában?

Figyelt kérdés
Mindig olyan hülyeségeket álmodtam hogy az hihetetlen előre megálmodtam a napokat (nem deja vu)persze semmi érdekes nem történt szóval nem olyan médium félésen, ha láttam valami filmet folytattam ha könyvet olvastam folytattam meg könyveket is...:D Szóval az álmok egyre rosszabbak lettek szinte már aludni is féltem. Nem rémálmok voltak hanem egyszerűen fájtak mintha kínoznának, tudtam hogy csak álmodok de attól még fájt. Aztán jött egy fejfájós korszak az álmok nem voltak már olyan szörnyűek, fel is tettem egy kérdést itt választ is kaptam rá kipróbáltam a levendulás párnát, szuper volt már nem fájt a fejem álmok sem voltak olyan kipihent még sosem voltam. Aztán most kedden álmodtam valamit de nem tudom mi lehetett csak egy kertben voltam levendulákkal( rendben is volt mert hát levendulás párna levendula oké) felébredtem és olyan különös érzésem volt de nem volt semmi gond. Szerda este viszont megint jöttek a hülye "álmok" iszonyatosan féltem sőt rettegtem de nem láttam semmit szóval tudtam hogy alszok nem volt se kép se hang szóval csak aludtam és rettegtem, fájt mindenem egyszer fáztam egyszer nem nagyon rossz volt. Felébredtem úgy 4 óra felé. Kivert a víz, szomjas voltam gondoltam kimegyek megmosakszom iszok egyet aztán visszamegyek tv-t nézek (aludni már nem mertem) Kimentem és mit éreztem levendula illatot, nagyon erős levendulát. Itt sem érzetem gondot hiszen ott volt a levendulás párna a szobámba a szobám meg a konyha mellet van szinte. Viszont amikor bementem a szobámba már egyáltalán nem éreztem pedig a párna ott volt. Én most megbolondultam??? Orvoshoz egyenlőre nem megyek mert bezárna egy gumiszobába. Fiatal vagyok még jól élünk nincs miért aggódnom nem öltek nem haltak meg a közelemben, nem vertek senkit nálunk mégis ilyeneket álmodok. Horrort nem néztem már sok sok éve mert azt hittem ez az oka de úgy látszik semmi. Bocsi hogy hosszú lett. Sőt így visszaolvasva nem tűnik igaznak de komolyan beszélek. 16/L
2009. júl. 26. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért írhattok, ébren teljesen normális vagyok:D
2009. júl. 26. 16:18
 2/4 anonim ***** válasza:

nem unatkozol nagyon?

nekemis volt ilyen korszakom, még van is, igaz nemennyire brutális, és én kifejezettem szerettem azokat az álmokat. énis mindig mindent tovább álmodtam, nem kellemes álmok voltak ezek, kifejezetten izgalmasak, néha ijesztőek, de én baromira élveztem. alig vártam h aznap aludjak :D

ez velem akkor volt, amikor baromi unalmas életet éltem, nemcsináltam semmit, semmi problémám nemvolt, ésmár álmaimban alkottam a problémákat, csakhpgy történjen velem végre vmi.

az illatokat illetve, azokat nagyon sokszor beképzeli magának az ember. illatokat az agyban előidézni, azt nagyon könnyű. ez a levendulás párna az agyadra ment :D sztem azér érezted azt az illatot.

2009. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet. Viszont én meg olyan bulizós fajta vagyok szóval megyek ide-oda ritkán vagyok itthon. A régebbi álmaim jók voltak, én is szerettem őket mindig meséltem mindenkinek a könyvek filmek folytatását sokat le is írtam. Sok álmomról még könyvet is írtam mert szerettem, olyan valósághű volt. De ezek az álmok most meg rosszak, mondom rendesen fájnak olyan mint mikor fáj a torkod vagy a hasad stb. Csak egyszerre.:S
2009. júl. 26. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj pszichológushoz nem fog gumiszobába zárni. Én sokkal durvább dolgok miatt mentem el, de még gyógyszert se kaptam
2009. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!