Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen agyi frissességet...

Milyen agyi frissességet lehet érezni a monoatomic goldtól (Aranykolloid)?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jó dolgot olvastam a monoatomic goldról azaz hazánkban kapható arany kolloid nevű termékről. Ízületi problémáktól kezdve sok mindenre jó.


Én azonban kifejezetten az agyi funkcióim javítására és továbbfejlesztésére akartam használni. Nagyon jó dolgokat írtak róla, még orvosok is, de a spirituális világ elitje még inkább. Az agy megújító hatássa van. Mentálisan csúcsfórmába hozza az embert, kitisztítja az axonok közti réseket az eltömődött fehérjéktől, így javítja a memóriát és 20%-kal az I.Q !! Arról már ne is szólva, hogy spirituális oldalakon angol nyelvterület) az aranyra vezetik vissza a szellemi felemelkedést, ettől világítottak a szentek az ókórban és a jövőbelátáshoz is ezt használták, továbbá kvantumalagutat nyit az elménk és a globális tudatalatti között. Jó most viccet félretéve, nagyon sok irgalmatlanúl csodálatos dolgokat olvastam az aranyról amit állítólag a sumérok is használtak, akiknek az idelátogató szuperfejlett földönkívüliek adták, akik szintén ezt fogyasztották.


Mivel a hivatalops orvos társadalom is jókat írt róluk, ezért ki akartam mindenképpen próbálni, az agyam serkentése céljából. Megvettem a Nano gold [link] terméket. Az első nap hatalmas fejfájás tőrt rám a perifériális agyi területeken és mentális bágyadtság. Fizikai értelemben is fáradt voltak, kissé nehezek lettek a karjaim és lábaim is. Kipihentem ez nem gond, de az agyamra egyáltalán nem tett jó hatást, kicsit mintha az alkohol hatására emlékeztetett volna, nem eufórikus hanem enyhén zavart állapotot eredményezett, amolyan vízióim voltak álmomban, de teljesen értelmetlenek. Nem volt jó hatása egyáltalán semmilyen tekintetben sem.


Utánaolvastam neten és mindenhol azt írják, hogy híg málnaszörpre hasonlít és a színe jellegzetesen málna árnyalatú. Ez színtelen volt és volt benne egy leírás miszerint fel kell rázni, ha kiülepedő szemcsék jelennek meg. Betelefonáltam a céghez egerbe és azt mondták, hogy ennek színtelennek kell lennie és nem tudják azt hogy honnan veszem hogy málna színűnek kell lennie, egyébként biztosa vehetem hogy az ő termékük az arany kolloid.

Mi volt ez ? Ilyen az arany kolloid hatása ? Nálatok is ilyen ? Ti mit éreztetek arany kolloid megivása után ? Köszi ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat :)


2011. okt. 13. 14:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

20 I.Q növekedést írnak már 2 hónapos napi használat után, de attól függetlenül, hogy a flurt rendszeresen viszel be (fogkrémmel és ivóvízzel). Egyébként honnan tudod, hogy az a flur hatása lesz, nem pedig másé ?


Nem kell külföldről rendelned, mert itthoni bioboltokból is lehet vagy patikákból rendelni, de a neten is. Mindenképpen azt javaslom neked, hogy ne Nano goldot rendelj, hanem olyat aminek a képén erős málnaszlé szín van, mert az erős. Itthon mindent kispórólnak és ez így hatástalan, én is ráfáztam sajnos mert hamar akartam már aznap hozzájutni ehhez.

2011. okt. 18. 21:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Te mivel tartod formában magadat, mit szedsz ? Multivitamin vagy gyógynövények ?
2011. okt. 18. 21:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Olcsón helyes gondolkodással tudod magad a legjobb formába hozni,+ sportolással.Ehhez pedig még jó ha magad által termesztett vagy megbizható magyar házakból való zöldséget és gyümölcsöt ,valamint húst fogyasztasz.Én aztmondom az EU befolyásolása még nem 100%-os még metalálhatod azokat a termékeket amik nem húznak le sem szellemileg sem fizikailag,viszont az oltásokat elkerülném.
2011. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én multivitaminokat szedek, van az a Juvita multivitamin, abban minden benne van ! És 45db, csak 1200 Ft.
2011. okt. 19. 22:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül,nem Zoltánnak hívnak?
2011. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!