Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen agyi frissességet...

Milyen agyi frissességet lehet érezni a monoatomic goldtól (Aranykolloid)?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jó dolgot olvastam a monoatomic goldról azaz hazánkban kapható arany kolloid nevű termékről. Ízületi problémáktól kezdve sok mindenre jó.


Én azonban kifejezetten az agyi funkcióim javítására és továbbfejlesztésére akartam használni. Nagyon jó dolgokat írtak róla, még orvosok is, de a spirituális világ elitje még inkább. Az agy megújító hatássa van. Mentálisan csúcsfórmába hozza az embert, kitisztítja az axonok közti réseket az eltömődött fehérjéktől, így javítja a memóriát és 20%-kal az I.Q !! Arról már ne is szólva, hogy spirituális oldalakon angol nyelvterület) az aranyra vezetik vissza a szellemi felemelkedést, ettől világítottak a szentek az ókórban és a jövőbelátáshoz is ezt használták, továbbá kvantumalagutat nyit az elménk és a globális tudatalatti között. Jó most viccet félretéve, nagyon sok irgalmatlanúl csodálatos dolgokat olvastam az aranyról amit állítólag a sumérok is használtak, akiknek az idelátogató szuperfejlett földönkívüliek adták, akik szintén ezt fogyasztották.


Mivel a hivatalops orvos társadalom is jókat írt róluk, ezért ki akartam mindenképpen próbálni, az agyam serkentése céljából. Megvettem a Nano gold [link] terméket. Az első nap hatalmas fejfájás tőrt rám a perifériális agyi területeken és mentális bágyadtság. Fizikai értelemben is fáradt voltak, kissé nehezek lettek a karjaim és lábaim is. Kipihentem ez nem gond, de az agyamra egyáltalán nem tett jó hatást, kicsit mintha az alkohol hatására emlékeztetett volna, nem eufórikus hanem enyhén zavart állapotot eredményezett, amolyan vízióim voltak álmomban, de teljesen értelmetlenek. Nem volt jó hatása egyáltalán semmilyen tekintetben sem.


Utánaolvastam neten és mindenhol azt írják, hogy híg málnaszörpre hasonlít és a színe jellegzetesen málna árnyalatú. Ez színtelen volt és volt benne egy leírás miszerint fel kell rázni, ha kiülepedő szemcsék jelennek meg. Betelefonáltam a céghez egerbe és azt mondták, hogy ennek színtelennek kell lennie és nem tudják azt hogy honnan veszem hogy málna színűnek kell lennie, egyébként biztosa vehetem hogy az ő termékük az arany kolloid.

Mi volt ez ? Ilyen az arany kolloid hatása ? Nálatok is ilyen ? Ti mit éreztetek arany kolloid megivása után ? Köszi ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat :)


2011. okt. 13. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tudsz linkelni egy PubMed cikket az Arany kolloid jótékony hatásairól? Ha már arról beszélsz, hogy a hivatalos orvoslás is dicséri.


A spirituális elitet inkább hanyagoljuk. A kvantumalagutat is. Egy fillért nem adnék ilyen blődlikre.

2011. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden orvosi foylóírat nincsen fennt neten, de sokat olvashatsz róla, vannak hivatkozások orvosi esetekre [link] [link]
2011. okt. 13. 21:54
 3/15 anonim ***** válasza:

Nemrég kezdtem érdeklődni a téma iránt,mert a fluoridot a szervezetből,kiürítő eljárást kerestem.


Valaki itt azt írta:

[link]


E szerint az aranykolloid is hatásos a fluorid kiürítésére,mivel kapcsolatba lép vele uj vegyületet alkot majd ezt a szervezet kitudja választani.

És igy képes leszel használni a fontos agyi szervedet.


Nos,van csapda is ,legalább is valami olyasmi.


Ha van némi rálátásod és angol tudásod a témára,földönkívüliek,alkímia,kémia stb+angoltudás itt leírnak pár dolgot: [link]


Én magam nem olvastam végig ,és nemis értek mindent tisztán,de remélem neked jobb angoltudásod van mint nekem.Fontos dolgok vannak benne megosztva.


Továbbá olvastam azt is:

Amik negativ hatásai annak ha ionos aranyvegyületet iszik az ember,ez mérgező és a tünetek amiket felsoroltak passzolnak a te tüneteidhez.


Itt egy cikk:

[link]


+ így néz ki szerintük a használható eredeti cucc(amivel én igy is elővigyázatos lennék):

[link]

2011. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..


itt írta valaki a mérgező hatásokat.

2011. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi Ragnarok ! Minden gyk-s dolgot elolvastam mielőtt ezt feltettem volna és sokat olvastam az aranyról még a linkben foglaltakon túl is és éppen ezért próbáltam ki.


Azt nem hiszem hogy aranykloridot tennének bele, mivel az mérgező és akkor a bőrtönben lennének és meghalnának a vevők és ez nem lenne jó nekik sem.


A fluorisot nehezen lehetne kiűríteni a szervezetből, mivel állandóan kerül bele. Pl MINDEN fogkrémbe tesznek fluoridot, a csapvízben is van belőle.

2011. okt. 16. 18:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki lehet üriteni pont erre kerestem a megoldást és azt irják reakcióba lép vele,és uj anyagot képet amit már kiválaszt a szervezet.A fogkrémet ki lehet kerülni fogporral a csapvizet meg üveges vízzel.Összességében jó lenne ha lehetne tenni ellene és tényleg minőségi aranyból csinálnál a löttyöt,de nemtudom erről,hogyan győződhetnénk meg.Nem hiszem ha ilyen könnyű lenne kiüriteni,akkor még nem lenne betiltva...
2011. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A nanogold-ot nem ajánlják belső fogyasztásra.Szerintem álj le vele.
2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi már vettem másikat, de ez is itthoni termék Herbárium 200 kft gyártja, a bioboltos barátom szerint ez jó minőségű arany kolloid szemben a nano golddal, amivel leálltam. Most kezdtem szedni eddig semmi hatását nem észleltem.


Azért nem hiszem hogy aranykloridot tennének bele egy termékbe, mert az méreg és börtön járna érte, és nem beszélve arról, hogy a vevőt is megölné aki nem venne újabbat.


Eddig nem éreztem agyi frissességet tőle.


Arra céloztam a fluorid kiűrítésénél, hogy nem könnyű úgy élni, hogy ne kerüljön be fluorid a szervezetbe ! Szerintem amilyen elveteműlten védik az egészségünket még a fogporba is tesznem fluoridot, hiszen miért ne ? A csapvízbe is tudtunk nélkül benne van és őszintén szólva szerintem a kristályvizekben is alapból benne van.


Megkérdezném hogy ezzel a fluorid kiűrítéses technika után végülis milyen változást, javulást észleltél magadon ? Testi és mentális szinten egyaránt ? Az agyad jobban teljesített ?

2011. okt. 18. 17:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Én még nem ürítettem ki,de ha sikerülne olyan +20körüli IQ-ra számítok,ha sikerül,de lehet csak egy álom marad.Még nem vettem aranykolloidot,az is lehet,hogy külföldről fogok rendelni.
2011. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!