Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is gyakran gondol a halálra?

Más is gyakran gondol a halálra?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor jut eszembe a halál! Félek tőle,sajnálom magam, a családtagjaim, hogy mindennek vége lesz egyszer.. valamikor...

Másnak is jár ilyeneken az esze?

Mit tehetnék ez ellen? Már elég régóta állandósult színte ez az érzés nálam, hogy színte mindig előjön a gondolat, "nincs értelme semminek, hisz mind meghalunk"...

Családos ember vagyok, amúgy minden rendben, ezért is nem értem miért nem tűnnek el ezek a sötét gondolatok!

Köszi ha írtok!


2011. szept. 30. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Mit jelent a nagyon sok? Ha annyira sokat töprengsz rajta, hogy az már a mindennapjaidat, a tevékenységeidet is zavarja, akkor érdemes orvoshoz fordulni!

Egyébként gyakran eszembe jut, félek is tőle, de ez elég természetes szerintem.

2011. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

én is ugyanígy vagyok vele mint te.

:(

2011. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Én is így vagyok vele, nekem a pánikbetegségem miatt!!!
2011. szept. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Pedig nem szabad, mert magadhoz vonzod az ilyen dolgokat és akár veled akár akivel kapcsolatban ezt gondolod, megtörténhet. (vonzás törvénye) Egyébként néha én is elgondolkodom ilyeneken.
2011. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok én is pánikbeteg vagyok akkor ez is amiatt lehet,ezt nem tudtam:S
2011. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen hamar írtatok!

Kicsit megnyugodtam, nem vagyok egyedül ezekkel a "hülye" gondolatokkal..

Próbálom elhessegetni, de újra mégis megtalálnak :(

Ti mivel , hogyan próbáljátok elterelni a gondolataitokat ezekről?

2011. szept. 30. 14:55
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Huhh...

Én a késeléstől és a gázolástól félek a legjobban. Meg minden trancsírozós dologtól. Sokszor látom, hogy villogó zöld lámpánál, vagy már éppen pirosnál a kamion holtterénél szaladnak át az emberek az úton.

HOGY MERIK???

Sokszor gondolok arra, hogy de jó lenne meghalni, de úgy hogy ne fájjon.

Pánik beteg is vagyok. Elég erősen. Sajnos nem tudom, hogy hogy változhatnék pozitív irányba.

2011. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Kedves pszichés betegek és mindenki más!


Nekem sikerült kigyógyulnom a depresszióból, ami olyan nagy örömmel tölt el, hogy szeretném megosztani az egész világgal.Higgyétek el van kiút és a boldogságunk nem a körülményektől, a pillanatnyi érzelmeinktől függ. Ha nekem sikerült, sikerül nektek is.

Olyan egyszerű a megoldás és mégis olyan kevesen választjuk ezt az utat. Én is kűzdöttem ellene, 20 hosszú évig, amíg olyan mélyre nem kerültem lelkileg ahonnan már csak felfelé vezetett út.

Kérlek titeket, hogy adjatok magatoknak egy esélyt, olvassátok el figyelmesen ezt az oldalt és tegyetek belátásotok szerint. Én elfogadtam az itt olvasottakat és megtettem amit kellett és most kiegyensúlyozott, boldog, reményekkel teli ember vagyok a körülményeim ellenére.

Nektek is ezt kívánom sok sok szeretettel:

Szia!


Nekem ugyan nem fóbiám volt, hanem depresszióm, amiből sikerült meggyógyulnom.

Hiszem, hogy minden pszichés problémánk egyetlen okra vezethető vissza, az elszigeteltségünkre. Kitől?

Itt megtudod:

[link]

2011. okt. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat. Egy másik kérdésre adott válaszomat is bemásolta véletlenül.
2011. okt. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. okt. 1. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!