Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam attól jól...

Miért érzem magam attól jól ha mások kedvét elrontom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen irritál mások boldogsága, ha látom hogy valakinek jó kedve van, és szinte sugárzik. Ilyenkor nagyon rosszul érzem magam, és próbálom a másikat negatív módon befolyásolni, nem mindig tudatosan...Aztán ha a másik is rosszkedvű, akkor valamilyen furcsa elégedettséget érzek magamban, és szinte fizikailag jobban érzem magam. Miért van ez, mit csináljak??? Nem akarok ilyen lenni!
2011. szept. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
te vagy az Mama? :S
2011. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert te sem érzed jól magad, vagy csak rossz az empatikus készséged. Próbálj tenni valamit, kijavítani ami rossz az életedben. Tudom hogy nehéz ez, rosszabb napjaimban én is ugyanilyen vagyok, és szégyellem is magam utána..
2011. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Általában véve pedig jó kedélyű vagyok, sok a barátom, anyagilag is rendben vagyok, a külsőmmel sincs bajom.. Csak van amikor egyszerűen jön egy ilyen hullámvölgy, és pár óra alatt olyan depresszióba tudok süllyedni amiből csak ezzel a módszerrel sikerül általában kimásznom.
2011. szept. 27. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
energiavápíííííííír!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ismerek ilyen embert. Két mondatot mond, már kezdek álmosodni, ő meg pörög. Energiavámpír, ahogy az előző mondja. Irtó rossz a közelükben lenni.
2011. szept. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a kolléganőm? (ha nő vagy egyáltalán :P)


Szegény nem tudja miért nem beszélek vele két szónál többet. Én mindig pörgök, mint egy Duracel-nyuszi, és bár a bajaimat megosztom másokkal, de mindig a megoldásra koncentrálok, nem a rinyálásra.


Persze a kis drágát nem hagyja nyugodni, hogy nem akarok beledögleni se árfolyamkockázatba, se betegségbe, se túlórába, se nehéz feladatba.


Két perc alatt világvége hangulatot teremt és elk*rja a kedvem. Persze mát kezdek immunis lenni rá.

Csak a rossz dolgokról tud beszélni, aztán ha már kellőképpen rossz lett a kedvem, akkor elnevetgél.


Nem tudom, betegség vagy ilyen a természete, de remélem betegség, akkor legalább a remény ott van h gyógyítható.


Legalább te látod, hogy nem normális az, amit csinálsz, ez asszem az első lépés a gyógyulás felé.


Szerintem meg kellene próbálnod a saját életedben boldogságot találni és egyszerűen nem mások energiáit szívni.

Ha körülötted rendben vannak a dolgok, akkor nem lesz szükséged arra, hogy másokat b*szogass.

2011. szept. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cukormookus ***** válasza:
100%

Amikor ezt eszre vettem magamon, napokig nem tudtam aludni, kerestem a hibat. Vegul rajottem, hogy sajnos ilyen vagyok es ezen csak ugy tudok valtoztatni, ha adott pillanatban kenyszeritem magam, hogy kedves legyek. Hidd el, ez sokat segit, a masodik mondat utan nincs bennem semmi kenyszer, nagyon hamar ki lehet belole jonni. Miota igy kontrollalom magam, kevesbb az ilyen "roham" es sokkal jobban erzm magam a boromben. Amugy erdemes elgondolkodni magadon, mert valoszinuleg melyebbek a gyokerek. Talald meg az okat, altalabn van!

Sok sikert!

2011. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!