Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezte már valaki azt hogy a...

Érezte már valaki azt hogy a környezetéhez képest gyengébb képességű és ez elvette a kedvét bármitől is?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban szerettem csinálni azt amit most tanulok főiskolán. Középiskolában jó is volta, dícsértek. De amint elkerültem egy olyan közegbe ahol azt láttam, hogy nálam jobban is vannak, elkezdtem úgy érezni, hogy le vagyok maradva, sosem érem már utol őket, és elvesztettem a motivációm, lassan már minden iránt. 21 éves vagyok semmi nem tud megmozgatni, pedig előtte életrevaló voltam, érdekelt minden, a pályát amit választottam pedig teljességgel megszállottan hajtottam. Ellébecoltam lassan már 2 évet úgy, hogy tudom, hogy ez idő alatt nagyon sokat tanulhattam volna. De valahogy ellustultam. Hogyan lehetne ezen változtatni?
2011. aug. 24. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy befejezed a lustálkodást. Nem másokhoz kell hasonlítani magad, hanem magadhoz.

Ha jobbak nálad, nem csinálsz semmit, mert mások úgyis jobbak. Ha rosszabbak lennének nálad, azért nem csinálnál semmit, mert még így is jobb vagy náluk.

2011. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Én is pont így vagyok...
2011. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamiben jobb akarsz lenni mint a többi szakodon tanuló, akkor válasz magadnak valami speciális szakterületet. Az általánosságot nézve még mindig közepes leszel, de a szakterületeden nem:) Az a te kiskirályságod, ha ügyesen választod.
2011. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!