Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorgörcsöm van a holnapi...

Gyomorgörcsöm van a holnapi vizsgám miatt. Ma alig ettem valamit. Nem tudtok adni valami tanácsot? Félek, hogy aludni se fogok tudni és még a holnapi napomat is elrontom vele.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van otthon csinálj magadnak egy teát citromfű,macskagyökér,komló keverékéből,vagy bármelyikből ami van otthon.Vagy végy egy fürdőt úgy hogy levendulaolajat csepegtetsz bele.Vagy igyál egy pohár langyos mézes tejet.Végső esetben egy enyhe nyugtató is szóba jöhet(frontin)de csak ha már felnőtt vagy.
2011. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dugd a füledbe az mp3as lejátszódat és hallgass zenét.Akár lehet jó hangosan is,és próbálj elkalandozni gondolatban a vizsgától!!!Nekem szokott segíteni.
2011. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
háááát egyetemista vagyok tehát 18 felett rendesen, de azért nem fogom magam nyugtatózni. megpróbálok pihenni inkább. a fürdő meg a tea megoldhatatlna mert kollégiumban vagyok. a zene meg nem nyugtatna le. szurkoljatok nekem holnapra:)
2011. jan. 17. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!