Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le lehet győzni vhogy a...

Le lehet győzni vhogy a depressziót?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves srác vagyok. Soha életemben nem voltak barátaim, csak most e tanévben, de még most se biztos és így is alig vannak. Mindig mindegyik suliból kiközösítettek. A lányok mindig vissza utasítanak. Meg még jó néhány ok miatt kialakult nálam a depresszió. Régebben ezek a dolgok nem zavartak, igazából el voltam egy magam is. De most vhogy kívánom a társaságot, egy bnőt, de tudom, hogy nem lehet. Reggelente nincs életerőm, azt kívánom bárcsak ne kelnék fel. Később is csak igen csekély a boldogsági szintem. Szeretnék ebből kigyógyulni, de semmilyen segítségre nem számíthatok, magamtól kell. Szeretnék olyan lenni, mint régebben, akit ez nem zavart. Hogy gyógyulhatnék ki?
2011. szept. 21. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanodtál, ezért szükséged lenne több fajta megerősítésre. Ne értékeld magad alul! Keress meg egy pszichológust /van ingyenes ellátás!/, aki segíteni fog.
2011. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó erősen benned van akkor! :S pszichiátriára is el lehetne menni, ott vannak szorongás gátlók depire, amúgy nem tudom, én ha depis leszek iszok hogy jó kedvem támadjon és közbe vígjátékot nézek, de ez én vagyok.

Legalább szerez egy barátot a neten akivel tudsz beszélgetni skypén stb. nekem most van és sokat jelent, gondolkozom egy kamon is de még arra amit akartam nem gyűlt ki rá.

2011. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"de tudom, hogy nem lehet"

-ezt a téveszmét kellene megszüntetni. Ha bpesti vagy-dobj egy mailt, egy kisérletet megér, amit írok, hogy nézz meg.

2011. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj màr, csakis arra koncentràljàl, hogy az élet milyen szép. Reggel amikor nincs kedved felkelni, azért is ugorj ki gyorsan az àgyból és nyisd ki az ablakot. Nézd mennyi minden vàr ràd. Tegyél fel egy kedvenc zenédet, ha van idõd még tàncolhatsz is rà. Nézz a tükörbe, mondd magadnak, hogy jól vagy és örülsz, hogy egészséges vagy. Hidd el nagyon sokan cserélnének veled, nagyon sok okból.
2011. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15:57! Aki depis főleg ilyen erősen annak oszt mondhatod! saját magamról tudom.
2011. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Élni való minden élet, csak magadnak hű maradj.Veszteség nem érhet téged, hogyha az lész,ami vagy..."

Ha van kedved beszélgetni írj privibe ;)

Depresszión a kapcsolatok segítenek, amelyeket csak egyesével lehet felépíteni.Én szívesen beszélgetek veled:)

17L

2011. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még mindig tart a problémád? Én is szívesen beszélgetek veled! :) 27/L
2013. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!