Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegyem vagy ne tegyem meg?...

Tegyem vagy ne tegyem meg? Megéri?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, már évek óta szeretném megoperáltatni az orromat (plasztika). Környezetem szerint nincs velem baj, szerintem viszont nem harmonizál az arcommal, lehetne keskenyebb és rövidebb.... ha látok egy pisze orrot (élőben vagy képeken) nagyon elszomorodom és azt kérdezem, hogy nekem miért nincs..


Vagy 1,5 millió forint megspórolt pénzem. A műtét 250 ezer.


Viszont szeretnék külföldre menni, munkát keresni. Ezt a 250 rugót tegyem el inkább arra?


Szüleim hallani sem akarnak a műtétről, szóval titokban csinálnám.


2011. szept. 15. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tegyél ki képet az orrodról vagy keress hasonlót a neten mert így nem nagyon tudok segíteni! Igazából ha nagyon fontosnak érzed és ezen rágod magadat akkor csináltasd meg.. de lehet hogy tök felesleges, lehet hogy mégsem az orroddal van bajod hanem a magabiztosságoddal! Legjobb barátnőm például nagyon szép komolyan gyönyörű és képzeld az orra mint a csúszda de felsem tűnik.. szóval lehet hogy az a kis szépséghiba sokszor a szépség titka :)
2011. szept. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
2011. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a szépség belülről fakad...
2011. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1et értek az előttem szólókkal! :) ha úgy érzed h gáz akkor csináltasd meg, de jól gondold át, mert tényleg lehet h nem az a baj... Ja és a pénz miatt nem éri meg annyira mert egyik ismerősöm is most ment künföldre és nehezen boldogul...
2011. okt. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!