Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha a lenti cikkben...

Mit tegyek, ha a lenti cikkben magamra ismertem?

Figyelt kérdés

[link]


Az önzőség nem igaz rám, de a többi nagyjából stimmel. Tudok ezen még változtatni, vagy ilyen vagyok és kész?


28/F


2011. szept. 8. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem lehet h csak bebeszéled

de ha az megnyugtat menj el egy szakemberhez

2011. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig tudsz változtatni. Ha úgy érzed, egyedül nem menne, akkor keress fel egy szakembert, aki segít. Ha akarod, akkor menni fog.
2011. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

That's some fucked up shit....

Szerintem pszichológus tud segíteni. Bár az ilyen cikkek hitelességével, azért óvatosan kell bánni de egy profit megér megkérdezni. Én biztos elmennék pszichológushoz, nem szégyellném.

2011. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos most nincs pszichológusra pénzem.

Igazából az elégedetlenség ami a legzavaróbb. Úgy általában véve az életemmel elégedetlen vagyok. Vannak céljaim, álmaim, de ezek nem akarnak összejönni és egyre távolabbinak tűnnek.

Köszönöm annak, aki privátba írt! Sokat segített.

2011. szept. 8. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
kérj beutalót pszichológushoz a háziorvosodtól!
2011. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nárcisztikus személyiség vagy nárcisztikus személyiségZAVAR

na ez a nem mindegy :)

2011. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen problémád lenne, a védekező mechanizmusod nem engedné ezt felismerni. Tagadnád a cikk minden sorát. Sőt nem is keresgetnél ilyen cikkeket a neten, hiszen "a világ a szar, nem ÉN" - ha csak nem egy családtagod dugta az orrod alá és amiatt tetted fel a kérdést. Szólj, ha érdekelnek dolgok önismerettel kapcsolatban, küldök pár linket, de ezeket a személyiségzavarokat hagyd a legvégére :)
2011. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!