Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Elképzelhetetlen számomra,hogy valaha is lesz barátnőm. Nem vagyok ronda,csak annyi,hogy nem állok ki magamért,meg nem ütök vissza,ha megütnek.
2011. szept. 5. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez a "Elképzelhetetlen számomra,hogy valaha is lesz barátnőm." kijelentés nem tűnik apróságnak, pláne, hogy nem a randizás témakörbe tetted, hanem a mentális egészséghez. De te tudod.
2011. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Az orvos mit tudna segíteni? Semmit. Felír valami gyógyszert,aztán annyi. :S
2011. szept. 5. 15:18
 13/22 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos, ő beszélgetéssel, terápiával segítene. Rájöhetnél mik a valódi gátló tényezőid ami miatt nem állsz ki magadért, nem hinnéd, hogy valaha barátnőd lesz, és a többi..
2011. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Majd megoldom magam,ha tudom. Ha nem,így jártam.
2011. szept. 5. 15:22
 15/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem lehetsz valami idős.. lehet, hogy kinövöd..
2011. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
25 vagyok. Mindegy,majd lesz valahogy. Mindenkinek meg van a párja,biztos megtalálom egyszer.
2011. szept. 5. 15:27
 17/22 A kérdező kommentje:
Remélem,lesz olyan elkeseredett lány,aki járna velem.
2011. szept. 5. 15:37
 18/22 anonim ***** válasza:
Látom, azért annyira nem vagy eltökélt, hogy ezt a dolgot problémaként tekintsd, és konkrét lépéseket tegyél azért, hogy változtass ezen, inkább várod a sült galambot. Ezért nem is akarok annyira itt neked „okoskodni”, de azért azt jó ha tudod, hogy ez nagyon nem jó hozzáállás, hogy reméled "lesz olyan elkeseredett lány”, aki járna veled. Az nagyon taszító, ha egy férfi – sarkosan fogalmazva – jóformán szánalomébresztéssel akar hódítani. Ha randizol sem szabad, hogy ez látszódjon rajtad, hogy „végre egy lány, aki szóba áll velem”. Kell, hogy magabiztos légy, hogy irányítsd az eseményeket az ismerkedés kezdeti szakaszában. Természetesen nem az a fontos, hogy macsólegény legyél, aki szétesik az önbizalomtól, nagyon vonzó egy érző férfi is, aki nem úgy intézi a dolgait, hogy rögtön „visszaüt ha megütik”. De egy férfinek legyen tartása.
2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Joseph Murphy: A tudatalatti csodalatos hatalma, Benned a gyogyito! A boldog elet titka! c. konyvei fognak Neked segiteni ebben!

A legfontosabb, hogy onmagad fogadd el, s aztan mar konnyebb lesz a tarsadat is megtalalni.

Onbizalom, hit. Ezek a konyvek segitsegedre lesznek, mivel pontosan ezeknek az eseteknek a "gyogyitoja"!

2011. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképpen utánanézek ezeknek a könyveknek. :)
2011. szept. 7. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!