Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Elképzelhetetlen számomra,hogy valaha is lesz barátnőm. Nem vagyok ronda,csak annyi,hogy nem állok ki magamért,meg nem ütök vissza,ha megütnek.
2011. szept. 5. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Majd megedzolol es megtanulod azt, hogy megvedd magad! Onbizalomnak a hianya!
2011. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja. Egyszer. Egy másik életemben. :S
2011. szept. 5. 13:40
 3/22 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem a verekedésről szól... (sem szó szerint, sem átvitt értelemben)
2011. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom,de.....
2011. szept. 5. 14:07
 5/22 anonim ***** válasza:

Először is el kéne döntened, hogy evvel a problémáddal a másik életedben szeretnéd kezdeni valamit, vagy inkább most.

Ha most, akkor azt javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust, akinek a segítségével körvonalazhatnátok miért is érzed úgy, hogy nem lesz soha barátnőd (hiszen ez, hogy nem állsz ki magadért elég sovány ürügy), ezután talán vele meg tudnátok oldani a problémát.

2011. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hm Hm inkább a csajok nyelvén kéne megtanulnod...
2011. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem érzem magam elég jónak,vagy tudom is én.
2011. szept. 5. 14:49
 8/22 A kérdező kommentje:
A fene se tudja,mit akarnak a nők. Szerintem még ők maguk sem.
2011. szept. 5. 14:57
 9/22 anonim ***** válasza:
Na még mielőtt arra a következtetésre jutsz, hogy minden nő hülye, veled meg minden oké, inkább menj pszichológushoz..
2011. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem pszichológus. Nem állítom,hogy minden rendben lenne velem. De ilyen aprósággal nem fogok orvoshoz rohangálni.
2011. szept. 5. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!