Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlontúl lusta vagyok. Mit...

Túlontúl lusta vagyok. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Tökre lesajnálom magam, ha valamit csinálnom kell meg 8 óra alvással nem pihenem ki magam, minimum 10 kell nekem, és bármeddig tudok aludni. Egy időben lustaságból akartam öngyilkos lenni, azóta javult a helyzet.


A koffeinról történő leállás segítene-e? Kicsit túlzásba viszem néha és fáj a szívemnél. Megpróbálok hozzá szerezni a szüleimtől fejfájjás elleni gyógyszereket szerezni. Magnézium és/vagy vashiány benne lehet-e a dologban?


2011. márc. 4. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert a gyógyszer jobb lesz...


Egy módszer van: felemeled a segged és csinálsz valami értelmeset. Ennyi.

2011. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam az oldja meg a problémát, ha kikapcsolom a számítógépet. Akkor elkezdek unatkozni és emiatt inkább csinálok valami hasznosat, pl. kitakarítom a szobát. :P
2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy lustaság, te nem lusta vagy, hanem motiválatlan.

Keress valami célt, amit kitűzhetsz magad elé!

Ha szúrná a segged egy tüske, biztos felkelnél. Lehet, hogy még nem fáj eléggé a tüske.

2011. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!