Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy tényleg depresszió...

Lehet, hogy tényleg depressziós vagyok? De magamra mégsem "kiálthatok" ilyet.

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy rengeteg tünet stimmel, és én nem akarom egy "divatbetegséggel" álltatni magamat, deeeee nem tudom, hogy mi van... :S :(
2011. aug. 23. 01:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 03:29!

Nem írok naplót, mert rettegek, hogy valaki megtalálja. Vagyis írtam, de semmi olyat nem írtam le, ami igazán nyomaszt, az előbb említett okok miatt. Verseket szoktam írni, meg ilyen apróbb szösszeneteket, azokban néha kiírom magam (nem olyan konkrétan), viszont senki nincs akiben megbíznék. Barátaim nincsenek, de közelebbi rokonaimban, ismerőseimben rólam felállított képet nem akarom ledönteni, mert kényelmetlen lenne... Számukra is, és nekem is.

2011. aug. 24. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, hát így nehéz. Azt tudom még javasolni, hogy sportolj sokat és napozz, mindkettő jó depi ellen. Ha nincsenek barátaid, arra is jó a sport, már ha egyesületbe mész. És írj sok verset, én is mindig felvidulok, ha alkotok.
2011. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A naplót pedig nem nehéz álcázni, én például lazán bedugtam az enyéimet az általános iskolai füzeteim közé, ott soha nem keresné senki.
2011. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem vidulok fel kifejezetten, ha írok, mert pont akkor írok leginkább, mikor az amúgy is mélyben mélypontra süllyedek...
2011. aug. 24. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!