Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyiért fogad manapság...

Mennyiért fogad manapság pszihiáter?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 11:30
1 2
 11/15 anonim válasza:
15: 17es vgyok és próbáljatok meg valami meditációt vagy jógát vagy valami tornát ezek mind stresszoldók. Hogy mi lenne a legjobb azt nem tudom pontosan mert még magam sem jöttem rá de például ha olvasok akkor megnyugszom teljesen vagy ha éneklek (bár borzasztó hangom van) ha táncolok vagy ha filmet nézek természetesen olyat ami érdekel. Én most nem járok iskolába dolgozni meg nem vettek fel és nálam a két éve egyedüllét okozta ezt. A te lányodnál mi váltotta ,i? Amúgy meg nagyon fontos hogy a lányod is akarjon meggyógyzlni és ő is akarjon normális életet. Én pl nagyon szeretnék gyereket férjet stb és tudom hogy ahhoz el kell indulnom és nem is akarom magam hagyni legyőzni ezzel a betegséggel és megpróbálok küzdeni ellene. Persze vannak nagyon nehéz időszakok de próbálja meg nem elhagyni magát és akarjon jól lenni. Azt mondják minden agyban dől el. És a félelemét próbálja meg reális alapokra végiggondolni én pl félek a rosszulléttől hogy leesik a vércukrom és akkor eszek rendesen elgondolom hogy ettem és nem lehet bajom és akkor így jobb egy kicsit. Segítenék többet ha tudnék de nem nagyon tudok egyenlőre. Ha gondolod megtudom adni a pszchiátetem számát de az 8000Ft egy óra de mondom nekem csak egy pár alkalom nem tudom hogy nálatok milyen súlyos ez ezért nem tudom ott mennyiszer kéne menni ha kell a száma megadom.
2011. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,,hogy nincs még diagnosztizálva,,hogy valóban pánik beteg e vagy valami más lelki betegsége van,Neki a legnagyobb gondja az volt,,hogy nem tud aludni,,mert akkor elkezd félni és mindenféle rossz gondolatai lesznek,,de gyanítom,,hogy több tünet is van,amit nem mond el,,mert reggel nagyon szenvedett és nem hiszem,hogy csak az alvatlanságtól...nem tudom mi válthatta ki,,,de gondolom majd minden kiderül.
2011. júl. 30. 20:29
 13/15 anonim válasza:
Hát drukkolok nektek hogy legyen jobban a lányod. Én is szeretnék már jobban lenni de ahhoz idő kell még sajnos. Ha kell valami segítek ha tudok csak írj akár privátot. Minden jót
2011. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,,jobbulást Neked!
2011. júl. 30. 20:45
 15/15 anonim válasza:
Köszi!
2011. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!