Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihiáter kellene szerintetek...

Pszihiáter kellene szerintetek? :S:S ///SOS/// Lent irom. Súlyos szerintetek? :S

Figyelt kérdés
Egyszerűen félek midnentől, nem bízok magamba miután ittam alkoholt, hogy aznap mkit csinálhattam, mert nem emlékszek. Lelkiismeretfurdalásom van:S félek hogy oylat csináltam amit nem kellett volna :S:S
2010. okt. 4. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne igyál..
2010. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre magamtól is rájöttem :S
2010. okt. 4. 22:08
 3/11 anonim ***** válasza:

emiatt nem kell pszichiáter, hacsak nem vagy mellé még alkoholista is.

nálam is mindig filmszakadás van, ha töményet iszok, ezért nem is túl gyakori.

2010. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok az.. csak az a baj hogy midenntől lelki ismeret furdalásom van :S:S a leg kisebb dologért is.. annak mi az oka?:S
2010. okt. 4. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem is! ne igyál az szó szerint eliszod az agyad!
2010. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha a piától függetlenül, akkor alapból lelkizős típus vagy, van az úgy.
2010. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De szerintetek akkor én reagálok túl mindent????
2010. okt. 4. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Legyen hited es akaraterod! Ez a legfontosabb.


Mertek! Amikor alkoholt fogyasztasz, akkor ne igyal sokat, es foleg ne tomenyt, ami valoban elegge megarthat.


Amikor lelkiismeretfurdalasod van, akkor vizsgald meg azt, hogy mi az oka, mit tettel?


Amikor ugy erzed, hogy valami olyat tettel, ami ellenkezik a sajat akaratoddal, akkor azon valtoztass, hogy mar legkozelebb ez ne forduljon elo.


Igy szepen, lassan elfogod hagyni azokat a tulajdonsagaidat, ami miatt lelkiismeretfurdalasod van, es megfogsz nyugodni.


Viszont kitartasod legyen es akaratod, hogy ezt vegig tudd csinalni.

2010. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges,valakik ,például szülők,sokszor hibáztattak ok nélkül?Valaki lelkiismeret furdalást ültetett beléd.De lehet feldolgozatlan bűntudat eredménye is.Ha nem tudsz magadtól rájönni a rossz érzéseid eredetére,akkor pszichológus segíthet.
2010. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, hogy tartasz attól, hogy részegen, mikor elveszted az önkontrollt, mit csinálsz, mi történhet veled. Főleg ha lány vagy...Ehhez nem kell pszichiáter. Inkább ne igyál, vagyis részegségig ne! Pusztítja az agysejteket!:S
2010. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!