Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már súlyos lehet? Bekattantam?

Ez már súlyos lehet? Bekattantam?

Figyelt kérdés
Van oyan mikor próbálok aludni,de nem megy azt érzem hogy valami mászik rajtam,vagy bennem!Van olyan is mintha csípést érezném és vakarózok!De semmi sincs rajtam!:-S
2011. aug. 26. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
megertelek. Hasonlo problemaim vannak. Mar 5 oratol rettegek hogy jon az este. Felek a sotettol, az egerektol rettegek, mar meg a legyektol is. Egesz ejszaka nem tudok aludni, ha a szeltol megrezzen a fa attol is szinte ajulas kozeli allapotba kerulok. A parom nem ert meg szerinte csak megjatszom. Nem tudom mit tegyek de nem fogom mar birni sokaig.
2011. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez mitől lehet? Olyankor azt érzem hogy őrült vagyok!Folyamat csak kapkodok vakarózni,csapkolózni mert olyan rossz érzés!Wááá!Nem minden este,de elég sokx! Tényleg mintha valami kis hangyák másznának bennem!...(Amúgy igen én is írtózom a bogaraktól,de szerintem nem ezért van!)
2011. aug. 26. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteg a szúnyog, és meleg van. Holnap estére elmúlik.
2011. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem múlik el!!!!Ez már régóta van nálam!És még szúnyog sincs!Meg tudom még különböztetni mi a valóság!:-S
2011. aug. 27. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
keress orvost :)
2011. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmit érzel, azonnal nézd meg a helyét, hogy valódi-e. Egy idő után rá fog jönni az agyad, hogy nincs ott semmi. De te tudatosan is próbáld elhinni, ha tényleg nincs ott semmi!
2011. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
hát... valószínűleg attól jött elő ez a probléma hogy kisebb korodban féltél valamitől és most bebeszéled magadnak, vagy a tudat alatt elhiszed hogy mászkálnak illetve csípnek téged egyes rovarok. azt tudom ajánlani hogy naponta legalább egyszer "ürítsd"ki a fejed, ne gondolj semmire vagy esetleg hallgass zenét. biztos hogy segíteni fog!! :)
2011. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami egészen mással kapcsolatos szorongásod (általános is lehet, pl. az élettől) jelenik így meg, utat keresve magának.
2011. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden lehet, hisz eltelt majd egy hónap, és jelentősen lehűlt a levegő is. A szellemek is megnyugodhattak azóta.
2011. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!