Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyiért fogad manapság...

Mennyiért fogad manapság pszihiáter?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kb. 7000-25e Ft/óra között mozognak az árak.
2011. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi,,,ez jó magas ár:(((
2011. júl. 30. 11:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pszichiáterre van szükséged?

A magán pszichológus se olcsó, de szerintem többre mész egy pszichoterápiával, ha meg úgy érzed, gyógyszerre van szükséged, azt állami helyen, ingyen is simán fölírják a pszichiáterek.

2011. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A lányomról van szó,,Őt szeretném minél hamarabb oda vinni,,,háziorvos írt Neki gyógyszert péntek este,,de egyre rosszabbnak tűnik az állapota.
2011. júl. 30. 11:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Ajaj.:( Szerintem nyugodtan vidd állami pszichiáterhez, szerintem ők is értik a dolgukat!

Meg kérdezhetem, mi baja a lányodnak?

2011. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
valőszínűleg pánikbetegség...
2011. júl. 30. 12:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos súlyos tűnetei lehetnek, ha gyógyszerekre van szüksége. De ha egy picit jobban lesz, mindenképp vidd pszichológushoz, gyógyszerektől nem tud véglegesen meggyógyulni, csak a tüneteket fedi el.
2011. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyelőre a tüneteket sem fedi el,,,pedig gondolom 1 szorongás oldó szernek pont az lenne a feladata,hogy a beteg rögtön jobban érezze magát.
2011. júl. 30. 13:11
 9/15 anonim válasza:

Szia!

Én is pánikbeteg vagyok és járok pszichiáterhez 8000ft per óra összesen hat alkalommal kell mennem és autogén tréninget javasol nekem és azt tanuljuk. Amúgy nekem is sok ez a pénz csak azért mentem hozzá mert nem akarok gyógyszer szedni hanem magamtól akarom elérni a nyulgalmat azt hogy ne függjek a gyógyszertől és az állami pszichiáterek meg rögtön a gyógyszerrel kezdenék. Nagyon rossz dolog a pánikbetegség és minnél előbb kezdjétek el a kezelését. Én is ki vagyok tőle akadva de megpróbálok túllenni rajta nagyon drukkolok minden pánikbetegnek ( és magamnak is bár nem szeretnék önzőnek tűnni)hogy sikerüljön újra normálisan élni. (Vagy legalább részben normálisan mert én mellette kényszerbeteg is vagyok.)

20/L

2011. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen a választ,,a lányom is 20 éves.Amit gyógyszert kapott,,most úgytűnik folyton aludna tőle,,a reggeli kiborulása után,,,pedig eddig pontosan az alvással volt gondja,,,Remélem minél hamarabb orvoshoz jutunk mert ez így nem jó.

2011. júl. 30. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!