Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyiért rendel Dr. Cserus Imre?

Mennyiért rendel Dr. Cserus Imre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám hogy hozzá menj,mert hallottam egy rokonomtól hogy porig alázta,trágár szavakat mondott rá és végül elküldte a fenébe szegényt...És ráadásul több tízezer ft-ot elkér!!!
2010. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
asszem 28 ezer/fél óra
2010. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire drága??mert azért ez nagyon brutál!!
2010. ápr. 21. 20:21
 4/10 anonim ***** válasza:
uh ez tényleg drága, bár egyébként sem mennék el hozzá, elég nagy tapló ez a csávóés azt hiszi ő a császár
2010. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

7000 Ft volt 2006-ban.

(kizártnak tartom h azóta 28ezerre emelkedett volna a dija)

Csak azokat "alázza" , akik odamennek segitségért, de a segitség elfogadása helyett okoskodnak!

2010. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A 7000 egy órára értendő.
2010. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor aláz le ha megérdemled.
2010. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy azért mennek oda az emberek, hogy lealázzák őket. Ha "nem fogadja el" a segítséget, annak is meg van az oka, ez pl. egy betegség jele is lehet. Ha viszont valakinek ez kell én 3000-ért is vállalom. Címet, nevet privibe :)
2010. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja Csernus atyaúristen mindent tud, ő bárkit lelázhat mert ő a császár és még fizesünk is neki...nézzetek már bele a régi műsorába, lerí róla hogy csak magával van elfoglalva, minél okosabbnak jöjjön le a képernyőn, minél keményebbnek. Ír pár könyvet a hülye hívei meg beveszik amit mond, mert ő mindent tud, majd pont ő mondja meg hogy mit jelent nőnek vagy férfinek lenni? Ha annyira jó pszichiáter mi a francért bohóckodik a tvben???


Amúgy gondolom eléggé drága lehet ha már ekkora sztár, a könyvírás mellet nemhiszem hogy aprópénzért elválal.

2010. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pszichoterápia hosszú folyamat! Az elején megtanulsz igazat mondani, különben nagyon hamar rájössz, hogy az ablakon dobálod ki a 7000.- Ft.-okat. Ha Csernus stílusát nem bírod, akkor az elején kell váltani, de egy biztos: amit tesz, azt azért teszi, mert korábban bevált! A 7000.- nem sok. Az én noname pszichológusom is 6000-t kér vidéken.
2010. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!